Blog

  1. fólie na nechty (40)
  2. Červená pruhovaná fólia 120 cm

Červená pruhovaná fólia 120 cm


ID5423
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Celoplošná transfer fólia s tenkými červenými a bielymi prúžkami, ktoré sú oživené hrubším strieborným holografickým pásikom. Fólia sa používa spolu s... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Celoplošná transfer fólia s tenkými červenými a bielymi prúžkami, ktoré sú oživené hrubším strieborným holografickým pásikom. Fólia sa používa spolu s transfer lepidlom, alebo s gélom na transfer fólie. Ak použijete lepidlo, je potrebné naniesť ho v tenkej vrstve a počkať kým zaschne, tak pritlačte fóliu a strhnite. vzor prelakujte. V prípade použitia gélu na fólie, je potrebné neniesť gél, a dať ho do lampy vytvrdnúť. Do lepkavého výpotku potom otlačte fóliu a zdobenie pretrite gélom. V balení je fólia s rozmerom 4 x 120 cm.
farba červená , strieborná
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm

Fólia na nechty červenej farby s pruhmi. Jej aplikácia na necht je veľmi rýchla a jednoduchá. Aby sme vzor dôkladne otlačili, budeme potrebovať špeciálne lepidlo a aplikátor. Ako prvé nanesieme lepidlo v tenkej vrstve na vopred pripravený necht. Lepidlo musíme nechať dobre uschnúť, aby sa vzor dobre otlačil. Ak je farba lepidla transparentná, priložíme fóliu a aplikátorom pritlačíme. Zvyšok fólie odstránime rýchlym pohybom. Hotové zdobenie prelakujeme leskom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019