Blog

  1. fólie na nechty (35)
  2. Farebná kvietkovaná fólia 120 cm

Farebná kvietkovaná fólia 120 cm


ID5432
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kvetinová transfer fólia. Na necht sa otlačia len kvety.Miesta medzi kvetmi sú priehľadné a bude cez ne vidno farbu laku akú máte na nechtoch. Naneste najprv tenkú vrstvu transfer lepidla a počkajte, kým sa nezmení na priehľadné. Potom rubovou stranou priložte fóliu na lepidlo a dôkladne popritláčajte. Zvyšnú fóliu strhnite. Takto ozdobené nechty je potrebné pretrieť lakom alebo gélom. Rovnako môžete fóliu otlačiť aj do výpotku, ktorý vznikne tvrdnutím gélu na transfer fólie. Povrch je potrebné pretrieť gélom. Fólia v balení je široká 4 cm a dlhá 120 cm.
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm
farba žltá , ružová , zelená

Pekná letná transfer fólia na nechty. Môžeme ju aplikovať ako na prírodné, tak aj umelé nechty alebo nechty spevnené gél lakom. Ako prvé je potrebné naniesť transparentné lepidlo, ktoré musíme nechať poriadne zaschnúť. Ak lepidlo zmenilo svoju farbu a je transparentné, tak môžeme pokračovať v zdobení. Priložíme ozdobnú fóliu a poriadne ju pritlačíme. Následne fóliu rýchlym pohybom strhneme. Otlačený vzor prelakujeme čírym lakom alebo UV leskom aby sme vzor zafixovali a následne predĺžili životnosť zdobenia.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019