Blog

  1. fólie na nechty (39)
  2. Fólia na celý necht 120 cm

Fólia na celý necht 120 cm


ID5424
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Transfer fólia, ktorá po aplikácii prekryje podkladovú farbu nechta. Vzor je tvorený tenkými pásikmi čiernej a bielej, ktoré sú oživené širším strieborným... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Transfer fólia, ktorá po aplikácii prekryje podkladovú farbu nechta. Vzor je tvorený tenkými pásikmi čiernej a bielej, ktoré sú oživené širším strieborným holografickým prúžkom. Používa sa spolu s transfer lepidlom, ktoré je potrebné naniesť v tenkej vrstve a počkať kým zaschne. Lepidlo je suché ak sa zmení na priesvitné. Vtedy môžete priložiť a pritlačiť fóliu, a tak rýchlo strhnúť. Pre dlhšiu životnosť zdobenia nechty prelakujte alebo pretrite gélom. Na otlačenie fólie poslúži aj špeciálny gél na to určený. Ten nanesiete na necht a dáte vytvrdnúť do lampy. Fóliu otlačíte do výpotku a pretiete vrchným gélom. V balení je fólia s rozmerom 4 x 120 cm.
dĺžka 120 cm
šírka 4 cm
farba strieborná

Transfér fóliu môžeme aplikovať na celý povrch nechta alebo len na určité miesto, ktoré chceme ozdobiť. Aby sa vzor otlačil, použijeme transfer lepidlo. To necháme uschnúť. Lepidlo musí zmeniť farbu a byť transparentné. Fóliu priložíme na celý povrch nechta alebo len na určité miesto. Aplikátorom ju dôkladne otlačíme a rýchlym pohybom zvyšok strhneme. Na záver zdobenie vždy prelakujeme čírym lakom alebo finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019