Blog

Fólia so žltými kvetami 120 cm


ID5413
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Žlté kvety so strieborným ligotavým obrysom prenesiete na necht otláčaním. Otlačí sa len zobrazený vzor a okolo neho bude viditeľná podkladová farba nechtu.... Celý popis
Naša cena 1.49
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Žlté kvety so strieborným ligotavým obrysom prenesiete na necht otláčaním. Otlačí sa len zobrazený vzor a okolo neho bude viditeľná podkladová farba nechtu. Aby sa vzor uchytil, je potrebné použiť transfer lepidlo. To nanesieme v tenkej vrstve a počkáme kým zaschne. Zaschnuté lepidlo je priehľadné. Priložíme naň fóliu a dôkladne ju popritláčame. Napokon rýchlo strhneme a zdobenie prelakujeme, alebo pretrieme gélom. Fóliu môžeme otlačiť aj do výpotku špeciálneho gélu na transfer fólie. Rozmer celého kúsku je 4 x 120 cm.

šírka 4 cm
dĺžka 120 cm
farba strieborná , žltá

Letná ozdobná fólia na nechty, pomocou ktorej krásne spestríte nechty. Aplikuje sa na záver, na vopred upravené alebo vymodelované nechty. Fóliu priložíme na lepidlo, ktoré sme predtým naniesli v tenkej vrstve a nechali zaschnúť. Vzor musíme poriadne pritlačiť aplikátorom alebo prstom. Potom zvyšok fólie strhneme. Otlačený vzor prelakujeme, aby sme predĺžili jeho životnosť.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018