Blog

Otláčacia fólia a snehové vločky 23 cm


ID4431
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Transfer fólia s čiernym podkladom, na ktorom sú strieborné vločky, ktoré sa ligocú a menia farby podľa dopadu svetla. Táto fólia sa otláča do zaschnutého... Celý popis
Bežná cena 0.69
Ušetríte 43% 0.30
Naša cena 0.39
Zľava platí do 20.09.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Transfer fólia s čiernym podkladom, na ktorom sú strieborné vločky, ktoré sa ligocú a menia farby podľa dopadu svetla. Táto fólia sa otláča do zaschnutého transfer lepidla, alebo do výpotku gélu na transfer fólie. Fóliu dôkladne pritlačte na spomínaný povrch a napokon rýchlo strhnite. Vzor ostane prichytený na nechte. Zdobenie zafixujte lakom, alebo gélom.

farba čierna , strieborná
dĺžka 23 cm
šírka 4 cm

Lesklá fólia na nechty so zimným motívom. Transfer fólia je čiernej farby a má krásne strieborné vločky. Fólia sa na nechte krásne ligoce. Na prírodný alebo vymodelovaný necht nanesieme v tenučkej vrstve špeciálne lepidlo. Lepidlo necháme zaschnúť, aby zmenilo svoju bielu farbu na transparentnú. Priložíme ozdobnú fóliu a precízne ju pritlačíme. Zvyšok fólie strhneme a prelakujeme priesvitným lakom. Pre dlhšiu trvácnosť aplikujeme vrchný UV lesk, ktorý vložíme do lampy. V prípade zdobenia lakovaných nechtov použijeme na záver vrchný lak.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018