Blog

  1. fólie na nechty (39)
  2. Strieborná holografická fólia s kruhmi 120 cm

Strieborná holografická fólia s kruhmi 120 cm


ID5430
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Celoplošná strieborná transfer fólia, ktorá vďaka kruhovým vzorom hrá rôznymi farbami. Vytvoríte tak unikátne a pre oko lákavé zdobenie. Pri aplikácii... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Celoplošná strieborná transfer fólia, ktorá vďaka kruhovým vzorom hrá rôznymi farbami. Vytvoríte tak unikátne a pre oko lákavé zdobenie. Pri aplikácii budete potrebovať transfer lepidlo, alebo gél na transfer fóliu. Ak použijete lepidlo, tak fóliu otláčajte až do zaschnutého lepu a zdobenie pretrite lakom alebo gélom. V prípade, že použijete transfer gél, tak ten nechajte vytvrdnúť v lampe a fóliu otlačte až do výpotku. Zdobenie tiež zafixujte, no v tomto prípade použite finish gél. Fólia, ktorú dostanete je široká 4 cm a dlhá 120 cm.
dĺžka 120 cm
šírka 4 cm
farba strieborná

Ozdobná fólia na nechty má strieborno holografickú farbu, ktorá má pri svetle krásne odlesky. Je vhodné ju dať na celý necht alebo len na určité miesto. Ako prvé, nanesieme lepidlo, ktoré necháme dôkladne uschnúť. Môže to trvať max. 5 minút. Tak priložíme fóliu, ktorú poriadne pritlačíme, a potom rýchlym pohybom zvyšok fólie odstránime. Ozdobený necht prelakujeme, aby sme predĺžili životnosť.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019