Blog

  1. fólie na nechty (49)
  2. Transfer fólia kameň 120 cm

Transfer fólia kameň 120 cm


ID5417
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Celoplošná transfer fólia, ktorá svojim vzorom pripomína mušľu alebo kameň. Najprv na necht naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Celoplošná transfer fólia, ktorá svojim vzorom pripomína mušľu alebo kameň. Najprv na necht naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa nezmení na priesvitné. Tak priložte a prstom alebo aplikátorom pritlačte fóliu. Napokon ju strhnite a necht prelakujte alebo pretrite gélom. Na takéto zdobenie transfer fóliou môžete použiť aj špeciálny gél na transfer fólie. Je unikátny tým, že po vytvrdnutí má dostatočne silný výpotok a doň je možné otlačiť fóliu. Rozmer fólie v balení je 4 x 120 cm.
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm
farba zelená , čierna

Zaujímavá ozdobná fólia na nechty so vzorom, ktorý pripomína kameň. Aby sme vzor poriadne a dôkladne otlačili, použijeme špeciálne lepidlo. To nanesieme priloženým štetcom na celý povrch nechta a necháme poriadne vyschnúť. Fóliu prikladáme, až keď lepidlo zmení svoju farbu a bude transparentné, nie skôr. Ináč sa vzor nemusí otlačiť. Ozdobené nechty vždy prelakujeme UV leskom, finishom alebo čírym lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018