Blog

  1. fólie na nechty (39)
  2. Transfer fólia kameň 120 cm

Transfer fólia kameň 120 cm


ID5417
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Celoplošná transfer fólia, ktorá svojim vzorom pripomína mušľu alebo kameň. Najprv na necht naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Celoplošná transfer fólia, ktorá svojim vzorom pripomína mušľu alebo kameň. Najprv na necht naneste v tenkej vrstve transfer lepidlo a počkajte kým sa nezmení na priesvitné. Tak priložte a prstom alebo aplikátorom pritlačte fóliu. Napokon ju strhnite a necht prelakujte alebo pretrite gélom. Na takéto zdobenie transfer fóliou môžete použiť aj špeciálny gél na transfer fólie. Je unikátny tým, že po vytvrdnutí má dostatočne silný výpotok a doň je možné otlačiť fóliu. Rozmer fólie v balení je 4 x 120 cm.
šírka 4 cm
dĺžka 120 cm
farba zelená , čierna

Zaujímavá ozdobná fólia na nechty so vzorom, ktorý pripomína kameň. Aby sme vzor poriadne a dôkladne otlačili, použijeme špeciálne lepidlo. To nanesieme priloženým štetcom na celý povrch nechta a necháme poriadne vyschnúť. Fóliu prikladáme, až keď lepidlo zmení svoju farbu a bude transparentné, nie skôr. Ináč sa vzor nemusí otlačiť. Ozdobené nechty vždy prelakujeme UV leskom, finishom alebo čírym lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019