Blog

  1. fólie na nechty (81)
  2. Transfer fólia s folklórnym motívom 120 cm

Transfer fólia s folklórnym motívom 120 cm


ID5428
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Priehľadná fólia, na ktorej sú umiestnené kvety, ornamenty a bodky vytvárajúce folkový motív. Fóliu používajte spolu s lepidlom, ktoré je na to určené.... Celý popis
Naša cena 1.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priehľadná fólia, na ktorej sú umiestnené kvety, ornamenty a bodky vytvárajúce folkový motív. Fóliu používajte spolu s lepidlom, ktoré je na to určené. Naneste lepidlo na transfer fólie v tenkej vrstve na necht a počkajte kým sa nezmení na priesvitné. Potom priložte fóliu rubovou stranou na lepidlo a pritlačte ju. Napokon strhnite a ozdobený necht pretrite lakom alebo gélom. Rovnako môžete fóliu otlačiť aj do výpotku, no potrebujete na to špeciálny gél na transfer fólie. Zdobenie na gélovom podklade je stabilnejšie a trvácnejšie. Fólia je široká 4 cm a dlhá 120 cm.
dĺžka 120 cm
šírka 4 cm
farba červená, modrá, žltá

Rýchlo a hlavne jednoducho bez nejakých skúseností si vieme nechty ozdobiť pomocou transfer fólie.Tú aplikujeme na necht, ktorý sme predtým prelakovali špeciálnym lepidlom. Lepidlo musí byť transparentné, vtedy vieme že je poriadne zaschnuté. Prstom alebo aplikátorom ju poriadne otlačíme a následne strhneme. Na zafixovanie vzoru použijeme číry lak alebo UV lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021