Blog

Darčeková sada na gél lak s 6W LED lampou

SILCARE

SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Darčeková sada na gél lak s 6W LED lampou

ID7542
53.39 €
39.99 €

Popis produktu

Gél lak sada v darčekovom balení. Určená na spevnenie a trvácne lakovanie prirodzených nechtov. Nájdete tu všetko, čo budete potrebovať pri úprave nechtov, ba dokonca aj zrkadlový prášok, prášok s efektom morskej panny a nálepky na ozdobenie jednofarebných nechtov. Aby lakovanie vydržalo čo najdlhšie, je potrebné ho správne aplikovať. Prvým krokom je zatlačenie kožtičky pomarančovým drievkom a pilníkom upravíme tvar nechta. Celý jeho povrch jemne zmatníme ružovým, brúsnym blokom. Prach odstránime cleanerom, ktorý čiastočne odmastí necht. Po vyschnutí nanášame podkladový gél lak Base v tenkej vrstve a ruku vložíme do lampy na 45 sekúnd. Po vytvrdnutí nanášame zvolenú farbu gél laku, tiež v tenkej vrstve a dáme do lampy na 45 sekúnd. Na záver natrieme tenkú vrstvu vrchného gél laku dry top a vložíme opäť do lampy. Do tejto vytvrdnutej vrstvy môžeme vleštiť mirror prášok a zafixovať opäť dry topom. Kožičku ošetríme výživným olejčekom. V sade je dual lampa, pod ktorou gél laky musia vytvrdnúť. Doba tvrdnutia každej nanesenej vrstvy je cca 45 sekúnd. Veľkou výhodou je, že čas nemusíme sledovať, pretože lampa má časovač a po tomto čase sa sama vypne. Obsahom sady je aj jahodový acetón, ktorý nepoužívame pri robení gél lak nechtov, ale pri ich odstraňovaní. Vtedy povrch jemne zdrsníme pilníkom. Hubku na hliníkovej fólii namočíme jahodovým acetónom a priložíme ju na zdrsnený necht. Aby sa to neposúvalo a nevyprchalo, zabalíme prst do hliníkovej fólie. Necháme pôsobiť 10 minút. Napokon odfúknutý gél lak odstránime z nechtov pomocou pomarančového drievka.
štítok Výpredaj

Sada obsahuje:

 • 1x dual UV/LED lampa SUN mini 6W

 • 1x cleaner The Garden of Colour jahoda 150 ml

 • 1x acetón The Garden of Colour jahoda 150 ml

 • 1x podkladový gél lak Color it! Hybrid base 6g

 • 1x červený gél lak Color it! nr. 620 6g

 • 1x krémový gél lak Color it! nr. 1220 6g

 • 1x  ružový gél lak Color it! nr. 70 6g

 • 1x vrchný gél lak bez výpotku The Garden of Colour Dry Top 9g

 • 1x jahodový olej na kožičku The Garden of Colour s roll-on hlavicou 10 ml

 • 1x ružový brúsny blok 180/180 

 • 10x hliníková fólia s hubkou na odstránenie gél laku

 • 1x biely rovný pilník 100/180

 • 1x zebra rovný pilník 100/180

 • 10x pomarančové drievko

 • 1x veľká čipkovaná nálepka

 • 1x zrkadlový prášok Mirror effect 1g

 • 1x prášok Shimmer Nymph Glitter 3g

 

Obsah sady

Sada obsahuje všetky potrebné pomôcky na úpravu nechtov gél lakom. Všetky pomôcky sú uložené v pevnej papierovej krabici, ktorá má sýtu ružovú farbu. V sade sa nachádzajú tiež pomôcky na odstránenie lakovania a ozdoby. V balení nájdete všetko to, čo je zobrazené na tejto fotografii

obsah sady

Balenie

Všetky potrebné pomôcky pre robenie gél lak nechtov sú uložené v pevnej krabici. Krabica je sýtej ružovej farby. Sada v takomto balení je vhodná ako darček. Celkový rozmer tejto darčekovej krabice je 31 x 21 x 6 cm.

balenie

Sada po otvorení

Všetky potrebné pomôcky sú v krabici pekne uložené, aby sa pri preprave nepoškodili. Nájdete tam všetko, čo potrebujete na trvácne lakovanie nechtov, odstránenie lakovania a ozdoby. Táto sada je svojím pekným obalom ideálna ako darček. 

sada po otvoreni

Farebné gél laky Color it!

Táto darčeková sada obsahuje 3 farebné gél laky Color it. Gél laky sú sýtej farby. Sú stredne husté a ich nanášanie je úplne jednoduché. Farby gél lakov sú červená, krémová a neónovo ružová.

gel laky

 

Zdobiace prášky

Zdobiaci zrkadlový prášok a prášok s efektom morskej panny sú tiež súčasťou tejto sady. Vďaka nim svoje nechty krásne ozdobíte.

zdobiace prasky

Postup pri gél lak sade Silcare

Aplikácia a práca s touto sadou je vždy jednoduchá a rýchla. V jednej krabičke máte všetko čo potrebujete na lakovanie, alebo na odstránenie gél laku. Postupujeme tak, že najprv si upravíme tvar nechtu a zmatníme jeho povrch. Zmatnenie povrchu slúži na lepšie priľnutie gél laku. Necht odmastíme pomocou cleanera a buničiny. Pre problematické nechty môžeme použiť aj primer, aby gél lak lepšie držal. Primer žiaľ nie je súčasťou balenia. Nanesieme podkladový gél lak Color it! Hybrid base v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť pod LED lampu 45 sekúnd. Po vytvrnutí aplikujeme farebný gél lak minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť pod LED lampu. Sada obsahuje 1x ozdobné glitre a mirror prášok. Prášok Shimmer Nymph Glitter aplikujeme na výpotok farebného gél laku. Prášok vklepeme, no neleštíme. Prebytok glitru odstránime štetcom. Farebný gél lak spolu s glitrami zafixujeme vrchným gél lakom bez výpotku The Garden of Colour Dry Top a necháme vytvrdnúť v lampe 45 sekúnd. Druhý zrkadlový prášok Mirror effect aplikujeme na bezvýpotkový vrchný gél lak. Aplikátorom alebo prstom nanesieme prášok na necht a vyleštíme ho. Štetcom odstránime prebytočný prach a celé prelakujeme opätovným nanesením vrchného gél laku. V sade nájdeme aj výživný olejček s príjemnou jahodovou vôňou, ktorý aplikujeme na kožičku. Trvácne lakovanie je hotové.

Ako odstrániť gél lak značky Silcare

Postup pri odstránení tohto gél laku je rovnaký ako postup pri odstránení akéhokoľvek iného gél laku. Veľkou výhodou je, že všetko čo potrebujeme pri odstránení nájdeme v sade. Pilníkom narušíme povrch gél laku. Na buničinu, ktorá je na hliníkovej fólii, aplikujeme acetón. Touto fóliou obalíme necht. Necháme pôsobiť cca 15 až 20 minút. Po uplynutí času fóliu rozbalíme a pomocou pomarančového drievka odstránime gél lak z nechtu. Odstránenie je rýchle, bezbolestné a šetrné k vašim prírodným nechtom.

Ako vyzerá 6W UV/LED lampa

Táto lampa má 6 diód (s vlnovou dĺžkou 365 - 405nm, 6W výkonom) a so životnosťou 50000 hodín. Diódy sa v lampe nevymieňajú. Vytvrdne v nej gél lak, UV a LED gél. Zapnutím sa spustí časovač 45 sekúnd. Vďaka svojmu malému rozmeru je ideálna nie len na cestovanie, ale na všetky situácie, kde je použitie klasickej lampy nemožné a nepraktické. Lampa je ultra ľahká s ideálnym moderným dizajnom. Má praktický tvar, preto sa dobre drží v ruke, vďaka čomu ju môžeme využiť na pedikúru alebo v situácií kedy nie je možné lampu položiť. Lampa má aj skladacie nožičky na položenie lampy na stôl alebo na zem. Lampu napájame cez USB kábel, ktorý je súčasťou dodávky. Lampu môžeme napojiť cez USB na počítač alebo v aute. Pohodlne a rýchlo si spravíte nechty kdekoľvek. USB kábel je bez adaptéra, pomocou ktorého napojíme lampu do eklektickej siete. Môžeme však použiť akýkoľvek adaptér napríklad z mobilnej nabíjačky alebo iného zariadenia. Rozmery lampy sú 131 x 67 x 19 mm.

Gél lak sada od Silcare - unboxing

Sada je zabalená v dizajnovej, ružovej, darčekovej krabici. Po otvorení obalu nájdete prípravky na trvácne lakovanie s gél lakom, ozdoby a prípravky na odstránenie lakovania. Sada obsahuje nálepku vzor čipka, podkladový gél lak, 3x farebný gél lak (ružový, červený a béžový), acetón na odstránenie gél laku, cleaner na odmastenie nechtu, pomarančové drievka, ružový brúsny blok, vrchný UV gél bez výpotku, olejček na nechtovú kožičku, šampanský mirror prášok, shimmer nymph glitter prášok, dva pilníky, fólie na odstránenie gél laku a 6W Dual lampu. Sada je veľmi praktická a nezaberá veľa miesta. Vhodná na cestovanie alebo ako krásny darček. Rozmer darčekovej krabice je 31 x 21 x 6 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020