Gél lak sada a 36W UV lampa


ID1991
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Gél lak sada a 36W UV lampa

ID4256
39.90

Popis produktu

13-dielna sada na gél lak nechty s Uv lampou. Trvácne zdobenie nechtov si môžete urobiť pomocou troch farebných gél lakov. V sade je 4-žiarovková UV lampa, v ktorej gél lak vytvrdne za 2 minútky. Lampa má i časovač 120 sekúnd. V UV lampe je potrebný počet žiaroviek. V sade nie sú fólie na odstránenie gél laku.

Potrebujete postup na nechty s gél lakom? Stiahnite si ho tu!

1. Príprava pred nanášaním gél laku, primer, podlak

Pred samotným nanášaním gél laku treba nechty pripraviť. Nechty zbavíme nečistôt, pilníkom ich upravíme do požadovaného tvaru a povrch nechtov prebrúsime jemným brúsnym blokom. Vzniknutý prach môžeme odstrániť suchými buničinovými vreckovkami, nie vodou. Na takto prebrúsené nechty nanesieme primer. Primer nedávame do UV lampy. Ako prvý nanášame na nechty nadlak/podlak. Nanášame ho v tenkej vrstve a dávame pozor, aby nezatekal ku kožtičke. Pri zatečení si pomôžeme pomarančovým drievkom a odstránime ho. Nechty dáme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí lepkavý povlak neutierame.

2. Druhá vrstva, farebný gél lak

Na vytvrdnutý podlak si môžeme nanášať farebný gél lak, nanášame toľko vrstiev koľko je potrebné. Každú vrstvu gél laku však musíme dať do UV lampy na 2 minúty. Lepkavý povlak neutierame. Ak by sme si chceli nechty ozdobiť napr. nejakými kamienkami, môžeme ich vkladať do lepkavého výpotku po vytvrdnutí farebného gél laku.

3. Posledná vrstva gél laku, nadlak

Poslednou vrstvou gél laku je opäť nadlak/podlak. Nanášame ho v tenkej vrstve a tak ako aj pri predchádzajúcich krokoch, dbáme na to aby nám nezatekal ku kožtičke. V prípade zatečenia ho odstránime. Nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí poslednej vrstvy gél laku očistíme lepkavý výpotok čističom gélu.

4. Výživa pre pokožku

Nechtovú kožtičku ošetríme výživným olejčekom, ktorý nie len že krásne vonia ale aj dodáva pokožke zdravý vzhľad, zmäkčuje ju a hydratuje. Ak budete olejček aplikovať pravidelne , budete predchádzať záderom. Olejček vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017