Gél lak sada HQ 4v1 s LED lampou

HQ
ID4259
HQ
Sada Odošleme ešte dnes!
Základná cestovná sada na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. V sade sú gél laky HQ 4v1, takže mnohé prípravky na lakovanie nebudete potrebovať. Celkom... Celý popis
Bežná cena 16.86
Ušetríte 14% 2.37
Cena za sadu 14.49
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Základná cestovná sada na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. V sade sú gél laky HQ 4v1, takže mnohé prípravky na lakovanie nebudete potrebovať. Celkom vám postačí táto zostava. Svoje prirodzené nechty najprv zmatnite brúsnym blokom a naneste na ne primer, pre lepšiu priľnavosť, a teda aj dlhšiu životnosť lakovania. Tak aplikujte gél lak v tenkej vrstve a LED baterkou svieťte na necht zo vzdialenosti asi 3 cm po dobu 60-90 sekúnd. Po vytvrdnutí môžete náter zopakovať a opäť použiť LED baterku. Vytvrdnutím gél laku je lakovanie ukončené a jeho životnosť je 7-14 dní. Batérie do baterkovej LED lampy nie sú súčasťou balenia.

Úprava prírodného nechtu a jeho lakovanie

Prírodný necht je potrebné pred lakovaním upraviť. Zmatníme ho brúsnym blokom, alebo jemným pilníkom. Prach očistíme kefkou. Opilujeme tvar a pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožtičku. Pokračujeme v aplikácii primeru. Ruky do lampy nevkladáme. Pri tomto lakovaní nie je potrebný nadlak podlak. One step gél lak nanášame rovno na pripravený necht v tenkej vrstve. Vrstvy opakujeme minimálne dva krát, alebo podľa potreby. S LED baterkou svietime na gél lak 60 až 90 sekúnd zo vzdialenosti cca 3 cm od nechtu. Po vytvrdnutí sú nechty krásne lesklé a bez výpotku. Na záver ošetríme kožtičku výživným olejom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018