Blog

Gél lak sada na nechty s 36W lampou


ID6585
Sada Na sklade
25-dielna sada na gél lak, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete. Gél lak je ideálny pre jednoduchú a rýchlu úpravu nechtov, ktorú hravo zvládnete aj... Celý popis
Bežná cena 59.46 €
Ušetríte 11% 6.47 €
Naša cena 52.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

25-dielna sada na gél lak, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete. Gél lak je ideálny pre jednoduchú a rýchlu úpravu nechtov, ktorú hravo zvládnete aj doma. Posilnite vaše prírodné nechty a dodajte im farbu. Na výber sú tri krásne farby gél laku značky LONEL s výbornou pigmentáciou a výdržou. Spolu s farebnými gél lakmi sú v sade aj nadlak a podlak, čistič gélu pri vzniknutom výpotku, nálepky, 10 pilníkov, odstraňovač gél laku, buničina, jemný brúsny blok, pomarančové drievka na zatlačovanie nechtovej kožičky, ošetrujúci olejček a samozrejme UV lampa s výkonom 36W, v ktorej gél lak spoľahlivo vytvrdne. Prírodné nechty je potrebné si najprv pripraviť pred samotným lakovaním. Pomocou pilníkov si podľa potreby opilujte nechty, jemným brúsnym blokom zmatnite nechtovú platničkum, na tú následne naneste primer. Na takto pripravené nechty môžete začať nanášať gély. Prvý gél je LONEL Pro Base, ktorý necháte vytvrdnúť v lampe. Potom naneste prvú vrstvu farebného gél laku podľa vlastného výberu a opäť vložte do lampy. Gél laky sú husté ale pomocou štetinky sa ľahko nanášajú. Odporúčame nanášať v dvoch tenkých vrstách. Na záver odstráňte výpotok čističom Cleanerom a finále patrí bezvýpotkovému nadlaku Pro Top, ktorý zaručí dlhšiu výdrž upravených nechtov a potrebný lesk. Pre ošetrenie nechtovej kožičky použitie olejček.
štítok Výpredaj

Nechty si pred trvácnym lakovaním gél lakom pripravíme tak, že zatlačíme kožtičku okolo nechtov a zmatníme brúsnym blokom. Vzniknutý prach odstránime Cleanerom na buničine. Pre lepšiu priľnavosť nechtu s gél lakom nanesieme primer, ktorý nevkladáme do UV lampy. Nanesieme podlak Pro Base v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Pokračujeme v lakovaní farebným gél lakom. Na necht ho nanesieme minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Ak chceme pokračovať zdobením nechtu, výpotok neutierame ale doňho vložíme nálepky, alebo kamienky, či crystalpixie a vložíme do lampy. Ak necht neozdobujeme, po nanesení poslednej vrstvy farebného gél laku lepkavý výpotok utrieme Cleanerom a na záver aplikujeme nadlak Pro Top pre zafixovanie a lesk.

Odstraňovanie gél laku je takisto rýchla a jednoduchá záležitosť. Sada obsahuje odstraňovač gél laku, ktorý nanesieme na buničinu a priložíme na necht. Celý necht s buničinou obalíme do alobalu a necháme pôsobiť 10 až 20 minút. Po uplynutí času odstránime alobaly z nechtov a pomocou pomarančového drievka zlupujeme zmäknuté vrstvy gél laku. Na záver ešte nechty prebrúsime.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020