Blog

Gél lak sada na nechty s DUAL lampou


ID5538
Sada Na sklade
Výhodou DUAL lampy je rýchle tvrdnutie gél laku a to už za 60 sekúnd. Lampa má displej a senzor. V sade nájdete všetky potrebné prípravky a pomôcky. pri... Celý popis
Bežná cena 77.37 €
Ušetríte 25% 19.38 €
Naša cena 57.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Výhodou DUAL lampy je rýchle tvrdnutie gél laku a to už za 60 sekúnd. Lampa má displej a senzor. V sade nájdete všetky potrebné prípravky a pomôcky. pri správnom použití vám lakovanie nechtov gél lakom vydrží 7 až 14 dní. Nechty však musíte najprv pripraviť. Zatlačiť kožičku, prebrúsiť povrch a naniesť primer. Tak na ne natrieť tenkú vrstvu číreho gél laku a vložiť do lampy na 60 sekúnd. Lepkavosť po vybratí je bežnou súčasťou a neodstraňujeme ju. V tenkej vrstve nanesieme farebný gél lak a dáme opäť do lampy vytvrdnúť. Vrstvu môžeme podľa potreby zopakovať. Lepkavosť opäť neutierame. na záver nanesieme opäť číry gél lak a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť. Použijeme na to cleaner a buničinu. Odstaňovač gél laku počas nanášania nepoužívajte. Je určený na celkové odstránenie tohto lakovania.
štítok Novinka, Výpredaj

Príprava pred trvácnym lakovaním

Aj pri použití gél laku je potrebné nechtovú platničku jemne zmatniť brúsnym blokom. Upravíme tvar nechtu a zatlačíme kožičku pomarančovým drievkom. Vzniknutý prach a nečistoty je potrebné odstrániť. Nanesieme primer a necháme ho vstrebať. Začneme prvou vrstvou. Base/top nanesieme v tenkej vrstve na celý povrch platničky a necháme polymerizovať v Daul lampe 60 sekúnd.

Lakovanie farebným gél lakom

Na vytvrdnutý základ, začneme nanášať farebný gél lak. Ten nanášame rovnako ako klasický lak. Priloženým štetcom ho nanesieme tak, aby nezatiekol až na kožičku. Vrstvy musia byť tenké. Pre sýtosť a intenzitu farby ich môžeme zopakovať viac krát. Zakaždým necháme gél lak polymerizovať v Dual lampe 30 až 60 sekúnd.

Posledná záverečná vrstva

Nalakované nechty je potrebné zafixovať opätovnou vrstvou base/topu. V tomto kroku je možné nechty aj ozdobiť. Použiť môžeme rôzne kamienky, glitre, vodolepky a iné. Ozdobu vložíme do nevytvrdnutého base/topu. Potom necháme ruky polymerizovať v Dual lampe 60 sekúnd. Na záver pomocou cleaneru a buničiny odstránime výpotok a na kožičku aplikujeme výživný olejček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021