Blog

Gél lak sada Rock it! 36W

SILCARE

ID4263
SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

25-dielny set určený na spevnenie prirodzených nechtov a ich lakovanie, ktoré vydrží 7 až 14 dní. V sade nájdete všetky potrebné pomôcky a prípravky na túto úpravu nechtov. UV lampa má časovač 120 sekúnd, čo je zároveň čas tvrdnutia gél lakov. Aby lakovanie dobre držalo, zatlačte kožtičku pomarančovým drievkom a celú plochu nechta prebrúste jemným brúsnym blokom. Naneste primer, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie. Prvú vrstvu gél laku tvorí priesvitný nadlak podlak. Naneste ho teda v tenkej vrstve a vložte do UV lampy. Lepkavosť neutierajte a pokračujte nanesením tenkej farebnej vrstvy a opäť vložte do lampy. Farebnú vrstvu môžete zopakovať podľa potreby. Lepkavosť neutierajte. Na záver naneste opäť priesvitný nadlak podlak a po vytvrdnutí v UV lampe utrite lepkavý výpotok čističom gélu a buničinou. Kožičku ošetrite olejčekom. Kozmetický acetón, ktorý je súčasťou sady slúži na odstránenie lakovania. Nepoužívajte ho počas robenia gél lak nechtov.
štítok Novinka

Hľadáte návod ako urobiť gél lak nechty? Stiahnite si ho tu!

Zmatnenie nechtu a základná vrstva gél laku

Pred lakovaním gél lakom je potrebné prírodný necht pripraviť. Upravíme jeho tvar, zbavíme ho nečistôt a zatlačíme kožičku. Brúsnym blokom si necht jemne zmatníme, aby sme narušili jeho povrch. Zmatnením docielime lepšiu priľnavosť gél laku. Zvyšky prachu odstránime kefkou, alebo štetcom. Na odmastenie použijeme cleaner. Pokračujeme nanesením primeru pre lepšiu priľnavosť a otvorenie pórov. Primer môže zanechať necht jemne lepkavý, čo je v poriadku. Nanesieme nadlak podlak v tenkej vrstve a vložíme na 2 minúty do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Lepkavosť neutierame.

Farebné trvácne lakovanie

Po vytvrdnutí základnej vrstvy pokračujeme v lakovaní farebným gél lakom. Aplikujeme ho na necht v tenkej vrstve 1 až 2 krát, záleží od pigmentácie gél laku. Pre sýtosť farby môžeme vrstvy aplikovať viac krát. Každú vrstvu je potrebné nechať zvlášť vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty. Lepkavý film z jednotlivých vrstiev neutierame.

Osadenie vodolepky na necht

Odstrihneme si požadovaný vzor vodolepky a vložíme do vody. Vodolepku nie je potrebné mať dlho vo vode. Vyberieme ju z vody a pomocou štetca ju osadíme na požadované miesto na nechte. Vkladáme ju na poslednú vytvrdnutú vrstvu farebného gélu. Kedže jé gél lepkavý, vodolepka sa krásne uchytí. Vodolepku spolu s lakovaním zafixujeme opätovným nanesením nadlaku podlaku, ktorý nám celé lakovanie zafixuje. Vzniknutý lepkavý film odstránime pomocou buničiny a cleaneru.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019