Gél lak sada s 36W UV lampou


ID2393

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Gél lak sada s 36W UV lampou

ID4256
39.90

Popis produktu

20-dielna sada na trvácne lakovanie nechtov gél lakom a UV lampou. V UV lampe je aj potrebný počet žiaroviek. Ten zároveň nechty spevní a tie sa nebudú tak rýchlo lámať. Pri odstraňovaní gél laku z nechtov, povrch najprv prebrúste a tak nechajte pôsobiť kozmetický acetón.

Potrebujete návod na gél lak nechty? Stiahnite si ho tu!

1. Príprava nechtov, primer, nadlak/podlak

V prvom kroku si nechty upravíme. Pomarančovým drievkom pozatláčame kožtičku v okolí nechtov, odstránime nečistoty, zvyšky laku a pomocou brúsneho bloku nechty zmatníme. Prach odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Ak máme nechty prebrúsene, nanesieme na ne primer. Nedávame ho vytvrdnúť do UV lampy, nanesieme naň číry gél lak (nadlak/podlak). Nadlak/podlak nanášame v tenkej vrstve a dávame pozor aby nám nezatiekol ku kožtičke. Túto vrstvu dáme uschnúť do UV lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí je povrch nechta lepkavý ale lepkavosť neutierame.

2. Nanášanie farebného gél laku, zdobenie

Na výpotok, ktorý nám vznikol nanesieme farebný gél lak v tenkej vrstve. Aj tu dávame pozor aby nezatiekol ku kožtičke. V UV lampe ho necháme vytvrdnúť 2 minúty. Ak je to potrebné nanesieme ďalšiu tenšiu vrstvu gél laku. Aj farebný gél lak ak vytvrdne ostáva lepkavý. Výpotok neutierame, môžeme doň ukladať ozdoby.

3. Nadlak

Posledným krokom je naniesť na nechty číry gél lak nadlak/podlak. V UV lampe ho necháme 2 minúty. Vzniknutý výpotok očistíme čističom gélu. Takéto lakovanie vydrží približne 2-3 týždne.

4. Aplikácia olejčeka

Ak máme nechty hotové, na kožtičku aplikujeme výživný olejček. Ten kožtičke dodá zdravý vzhľad a krásnu vôňu. Pravidelným používaním olejčeka môžete predísť záderom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017