Blog

Gél lak sada s 9W dual UV/LED lampou

NTN

ID4257
NTN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Gél lak sada s 9W dual UV/LED lampou

ID4256
55.36 €
39.90 €
ID4256
55.36 €
39.90 €

Popis produktu

25-dielna sada s univerzálnou dual lampou, v ktorej gél lak vytvrdne už za 30 sekúnd. Sada, ktorá šetrí čas, spevňuje nechty a vytvoríte ňou trvácne lakovanie na 7-14 dní. Obsahuje všetko, čo budete potrebovať. Pomarančové drievko na zatlačenie kožičky, brúsny blok na zmatnenie nechta, primer pre lepšie priľnutie gél laku, nadlak podlak ako podkladovú a potom aj ako vrchnú vrstvu, 5 farebných gél lakov, dual UV LED lampu, buničinu a čistič na odstránenie lepkavosti po vytvrdnutí, pilníky na úpravu tvaru, olejček na ošetrenie kožtičky, a tiež kozmetický acetón na celkové odstránenie vytvrdnutého gél laku z nechtov. Ak sa vám zdajú jednofarebné nechty nudné, môžete si ich jednoducho ozdobiť priloženou nálepkou.
štítok Zľava

Ako postupovať pri gél lak nechtoch? Návod si stiahnite tu!

Príprava prírodného nechtu

Prírodné nechty si pred lakovaním pripravíme tak, že upravíme ich tvar, zatlačíme kožičku a zbavíme ich nečistôt. Jemným pilníkom alebo brúsnym blokom zmatníme povrch nechtu. Prach, ktorý vznikol počas brúsenia odstránime štetcom alebo kefkou. Nechty neumývame vodou. Pokračujeme nanesením primeru, ktorý do lampy nevkladáme. Nanesieme tenkú vrstvu nadlaku podlaku a necháme ho vytvrdnúť v dual UV LED lampe 60 sekúnd. Lepkavosť z tejto vrstvy neutierame.

Aplikácia farebného gél laku

Farebný gél lak nanášame na vytvrdnutý nadlak podlak. Aplikujeme ho v 2 tenkých vrstvách. Pre sýtosť farby, vrstvy môžeme opakovať viac krát. Gél lak vkladáme do dual UV LED lampy na 60 sekúnd. Ak nám gél lak zatiekol na kožičku, odstránime ho pomocou pomarančového drievka. Lepkavosť, ktorá vznikne pri tvrdnutí gél laku, neodstraňujeme.

Vkladanie vodolepky a ošetrenie kožičky

Vodolepku vkladáme na výpotok farebného gél laku pomocou štetca alebo kovového pera. Celé lakovanie spolu s vodolepkou zafixujeme opätovným nanesením nadlaku podlaku a necháme vytvrdnúť. Vzniknutú lepkavosť odstránime cleanerom. Nechty nalakované gél lakom vydržia krásne lesklé a upravené viac ako 7 až 14 dní. Výživným olejom ošetríme okolie kožičky krúživým pohybom. Sada obsahuje aj kozmetický acetón, ktorý slúži na odstránenie gél laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019