Gél lak sada s LED lampou 6W


ID3542
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Sada na spevnenie a trvácne lakovanie prirodzených nechtov. V LED lampe tvrdne gél lak 30 sekúnd. LED lampa má nastaviteľný časovač. Je malá a ľahko prenosná. V sade je všetko, čo budete na gél lak nechty potrebovať. Už len pustiť sa do práce.

Návod na gél lak nechty.  Stiahnite si ho tu!

1. Príprava nechtov, nail prep, primer, prvá vrstva

Pred robením nechtov si najskôr musíme nechty upraviť. V okolí nechtov pozatláčame nechtovú kožtičku, odstránime zvyšky laku a iné nečistoty. Pilníkom si upravíme tvar nechtov a brúsnym blokom ich zmatníme. Na nechtoch nám vznikol prach, ktorý odstránime suchou kefkou alebo štetcom. Nikdy nepoužívame na odstránenie prachu vodu. Na nechty si aplikujeme nail prep, aby chránil nechty pred plesňami. Na nail prep nanesieme primer, ktorý nedávame do LED lampy. Na primer nanesieme prvú vrstvu gél laku a tým je nadlak/podlak, nesmie nám zatekať ku kožtičke. Nechty vložíme do LED lampy na 30 - 60 sekúnd. Lepkavý výpotok, ktorý nám vznikol, neutierame.

2. Farebná vrstva gél laku a ozdoby

Na výpotok, ktorý nám vznikol nanesieme farebný gél lak. Dbáme na to aby nám nezatekal ku kožtičke. Ak sa tak stane odstránime ho pomarančovým drievkom. Nechty vložíme pod LED svetlo na 30 - 60 sekúnd. Ak je potrebné nanesieme ešte jednu vrstvu farebného gél laku a opäť vložíme do LED lampy. Každú vrstvu gél laku nechávame v LED lampe 30 - 60 sekúnd. Do vzniknutého výpotku môžeme v prípade zdobenia naukladať ozdoby.

3. Nadlak / podlak

Na vrstvu farebného gél laku si nanesieme znova nadlak/podlak, ktorý dodá nechtom pekný lesk. Nanášame ho v tenkej vrstve a vložíme do LED lampy na 30 - 60 sekúnd. Lepkavý výpotok, ktorý vznikol po vytvrdnutí očistíme čističom gélu.

4. Na záver olejček

Po dokončení nechtov si na kožtičku v okolí nechtov aplikujeme olejček, aby zmäkčil pokožku a dodal jej zdravý vzhľad. Olejček príjemne vonia a pravidelný používaním môžete predchádzať vzniku záderov.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017