Blog

Gél lak sada s LED lampou 9W


ID3541
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2015. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Základná sada na trvácne lakovanie gél lakom one step. Pri použití nepotrebujete podkladový a vrchný gél lak, a ani po vytvrdnutí neostáva povrch lepkavý. nemusíte teda nechty utierať cleanerom. Gél lak zároveň nechty spevní. V priloženej LED lampe tvrdne gél lak 30 sekúnd. V sade je všetko potrebné, takže už len začať.

Návod ako na to. Stiahnite si ho tu!

Ako sa robia nechty pomocou LED lampy

Skôr ako začneme nanášať farebný gél lak na nechty, musíme si ich pripraviť. Tvar nechtov si upravíme pilníkom a pomocou pomarančového drievka pozatláčame nechtovú kožičku. Nechty si brúsnym blokom prebrúsime a zmatníme. Odstránime prach. Na takto pripravené nechty nanesieme nail prep, nedávame ho však do LED lampy. Tak nanesieme primer, ani ten nedávame do LED lampy. Keďže v sade je One step gél lak, nepotrebujeme žiaden nadlak/podlak. Na primer môžeme hneď nanášať farebný gél lak One step. Dáme ho do LED lampy na 30-60 sekúnd. Farebný gél lak nanášame v jednej alebo dvoch tenších vrstvách, podľa potreby. Po vytvrdnutí na nechtoch neostáva lepkavý výpotok, takže nechty nemusíme čistiť. Na kožičku okolo nechtov si nanesieme olejček a vmasírujeme ho do pokožky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019