Blog

Sada na gél lak s 24W dual lampou


ID5537
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

25-dielna sada. V sade nájdete všetko potrebné na lakovanie nechtov gél lakom. Gél lak nechty spevní a lakovanie vydrží približne 14 dní. V sade je 24W dual lampy, v ktorej gél laky vytvrdnú rýchlejšie. Tenkú vrstvu postačí nechať v lampe 1 minútu. Lampa má časovač na 30 a 60 sekúnd. Pomocou tejto sady budú vaše nechty vždy pekne upravené a zvládnete to aj v pohodlí domova. Postup ako pracovať s gél lakom si môžete pozrieť v tlačenej podobe alebo ako video návod nižšie.
štítok Novinka, Halloween

Neviete ako na gél lak nechty? Návod si stiahnite tu!

Príprava prírodného nechtu

Jemným pilníkom alebo brúsnym blokom je potrebné najprv prírodný necht zmatniť. Prach, ktorý vznikol pri brúsení odstránime a necht odmastíme cleanerom. Použiť môžeme aj nail prep. Na priľnutie gélu s nechtovou platničkou použijeme primer, ktorý necháme vstrebať. Ako prvé, nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku alebo base/top. Aplikujeme ju priloženým štetcom na celý povrch platničky v tenkej vrstve a necháme polymerizovať v Dual lampe 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí vznikne na povchu tejto vrstvy lepkavý film, ktorý v žiadnom prípade nezotierajte.

Aplikácia farebného gélu

Na vytvrdnutý base/top alebo nadlak podlak začneme nanášať farebný gél lak. Ten nanášame opatrne, aby nezatiekol až na kožičku. Ak sa tak stane, prebytočné množstvo odstránime ešte pred vkladaním ruky do lampy. Odporúčame aplikovať minimálne dve vrstvy farebného gél laku pre sýtosť a intenzitu farby. Každú vrstvu necháme zvlášť polymerizovať v Dual lampe 30-60 sekúnd.

Nanesenie lesku a aplikácia ozdoby na necht

V sade nájdeme vodolepky, ktorými si môžete nechty dozdobiť a spestriť. Vopred si vystrihneme vodolepku a vložíme na pár sekúnd do vody. Po uplynutí času vodolepku mierne osušíme a priložíme na výpotok farebného gél laku. Necht ako aj zdobenie zafixujeme UV leskom alebo nadlakom podlakom. Nechty opäť necháme polymerizovať v Dual lampe. Ak sa na tejto poslednej vrstve vytvorí výpotok, odstránime ho cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019