Blog

Sada na gél lak s 36W UV lampou

NTN

ID4256
NTN
Sada Na sklade
25-dielna sada na trvácne lakovanie gél lakom, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty. Výhodou je, že táto UV lampa má už časovač a čas nemusíte sledovať. Sada... Celý popis
Bežná cena 67.59 €
Ušetríte 42% 28.69 €
Naša cena 38.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

25-dielna sada na trvácne lakovanie gél lakom, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty. Výhodou je, že táto UV lampa má už časovač a čas nemusíte sledovať. Sada obsahuje všetky potrebné pomôcky a prípravky na spomínané lakovanie, ktoré nechty zároveň spevňuje. Pri správne dodržanom postupe lakovanie vydrží 7-14 dní. Nechty je potrebné pripraviť zatlačením kožičky pomocou pomarančového drievka a zmatnením celého povrchu platničky brúsnym blokom. Nasleduje vrstva primeru, ktorý zabezpečí lepšie priľnutie gél laku. ďalším krokom je tenká vrstva nadlaku podlaku, ktorý tvorí podklad a potom na záver aj vrchnú vrstvu. Po vytvrdnutí v lampe pokračujeme farebným gél lakom. Na záver opäť nadlak podlak a utrieť lepkavosť čističom gélu a buničinou. Posledným krokom je výživa kožičky, o ktorú sa postaráte olejčekom. Sada obsahuje aj kozmetický acetón, ktorý sa používa na odstránenie lakovania.
štítok Zľava, Výpredaj

Neviete ako na gél lak nechty? Návod si stiahnite tu!

Postup ako pripraviť prírodný necht

Nechty si pred trvácnym lakovaním gél lakom pripravíme tak, že ich očistíme, zatlačíme kožtičku a zmatníme brúsnym blokom, alebo jemným pilníkom. Odmastenie a vzniknutý prach odstránime buničinou a cleanerom. Pre lepšiu priľnavosť nechtu s gél lakom nanesieme primer, ktorý nevkladáme do UV lampy. Nanesieme nadlak podlak v tenkej vrstve a necháme vytvrdnúť. Nadlak podlak vytvrdne v 36W UV lampe za 2 minúty . Po vytvrdnutí ostáva na základnej vrstve jemný lepkavý film. Túto lepkavosť nezotierame, slúži ako väzba s farebným gél lakom.

Lakovanie farebným gél lakom

Pokračujeme v lakovaní farebným gél lakom. Na necht ho nanesieme minimálne v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu vložíme do 36W UV lampy na vytvrdnutie. Lakujeme opatrne a precízne, aby gél lak nezatiekol. Ak sa tak stane použijeme pomarančové drievko a zatečený gél lak odstránime. Lepkavý film, ktorý vznikne po vytvrdnutí v lampe neutierame.

Ozdoba a zafixovanie gél laku

Vodolepku môžeme aplikovať na necht do výpotku farebného gél laku pred nanesením poslednej záverečnej vrstvy, ktorou je opäť nadlak podlak, alebo až do nadlaku podlaku. Aplikovať môžeme kamienky a iné ozdoby. Toto trvácne lakovanie vydrží viac ako 7 až 14 dní. Nechty sa nelámu a nepraskajú. Na záver lakovanie odmastíme cleanerom a na kožtičku aplikujeme výživný olej.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020