Blog

Sada na gél lak s LED lampou


ID4258
Sada Na sklade
Praktická 5-dielna sada na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov pomocou one step gél lakov. Postup je rýchly a jednoduchý. Zmatnite celý necht brúsnym... Celý popis
Bežná cena 15.95 €
Ušetríte 9% 1.46 €
Naša cena 14.49 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Praktická 5-dielna sada na spevnenie a trvácne lakovanie nechtov pomocou one step gél lakov. Postup je rýchly a jednoduchý. Zmatnite celý necht brúsnym blokom, naneste primer a naň farebný gél lak v tenkej vrstve. Zapnite baterkovú LED lampu a držte ju cca 3 cm od nechta po dobu 60-90 sekúnd. Môžete naniesť ešte jednu vrstvu one step gél laku a opäť nechať zatvrdnúť pod LED baterkou. Po vytvrdnutí sú nechty hotové a lakovanie vydrží 7-14 dní. Sada ideálna na cestovanie alebo dovolenku. Baterková LED lampa je dodávaná bez batérií.
štítok Black Friday

Príprava na trvácne lakovanie a jeho aplikácia

Trvácne lakovanie docielime aj týmto one step gél lakom. Pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku. Opilujeme tvar nechtov a povrch zmatníme brúsnym blokom. Pokračujeme nanesením primeru, ktorý nevkladáme do lampy. Teraz môžeme začať natierať na necht one step gél lak. Natierame ho rovno na vopred pripravený necht bez základnej vrstvy nadlaku podlaku. Vrstvy aplikujeme podľa potreby minimálne dva krát. Na vytvrdnutie použijeme LED baterku, ktorú držíme cca 3 cm nad nechtom 60 až 90 sekúnd. One step gél lak je bez výpotku, takže nie je potrebné ho odmastniť. Po vytvrdnutí je krásne lesklý. Trvácne lakovanie je hotové.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019