Sada s LED baterkou a gél lakom


ID3758
Sada Odošleme to hneď zajtra!
Gél lak sada na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne pod LED svetlom 60 - 90 sekúnd. V sade je všetko, čo budete potrebovať na spevnenie nechtov gél... Celý popis
Bežná cena 21.88
Ušetríte 18% 3.98
Cena za sadu 17.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak sada na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne pod LED svetlom 60 - 90 sekúnd. V sade je všetko, čo budete potrebovať na spevnenie nechtov gél lakom. Sada je vhodná aj na cesty, pretože nezaberie veľa miesta.

Ako robíme gél lak nechty pomocou LED baterky

Pred tým ako nanesieme gél lak, musíme si nechty pripraviť. Upravíme ich pilníkom do pekného tvaru, pozatláčame nechtovú kožičku a brúsnym blokom ich prebrúsime a zmatníme. Prach, ktorý nám vznikol, odstránime buničinou alebo suchou kefkou. Na nechty nanesieme nail prep a primer. Ani nail prep a ani primer nedávame pod LED baterku. Na primer nanesieme podkladovú vrstvu, ktorou je nadlak/podlak. Necháme nechty vytvrdnúť pod LED baterkou 30 - 60 sekúnd. Výpotok neutierame ale nanesieme naňho farebný gél lak a nechty dáme znova vytvrdnúť na 30 - 60 sekúnd. Farebný gél lak nanášame v jednej alebo dvoch tenších vrstvách, podľa potreby. Záverečnou vrstvou je znovu nadlak/podlak a nechty opäť dáme pod LED baterku na 30 - 60 sekúnd. Po vytvrdnutí z nechtov utrieme lepkavý výpotok pomocou čističa gélu. Na záver nechtovú kožičku natrieme olejčekom a vmasírujeme ho do pokožky.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018