Blog

Sada s LED baterkou a gél lakom


ID3758
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Sada s LED baterkou a gél lakom

ID3754
17.04 €
14.49 €
ID3754
17.04 €
14.49 €

Popis produktu

Gél lak sada na trvácne lakovanie nechtov. Gél lak tvrdne pod LED svetlom 60 - 90 sekúnd. V sade je všetko, čo budete potrebovať na spevnenie nechtov gél lakom. Sada je vhodná aj na cesty, pretože nezaberie veľa miesta.

Ako robíme gél lak nechty pomocou LED baterky

Pred tým ako nanesieme gél lak, musíme si nechty pripraviť. Upravíme ich pilníkom do pekného tvaru, pozatláčame nechtovú kožičku a brúsnym blokom ich prebrúsime a zmatníme. Prach, ktorý nám vznikol, odstránime buničinou alebo suchou kefkou. Na nechty nanesieme nail prep a primer. Ani nail prep a ani primer nedávame pod LED baterku. Na primer nanesieme podkladovú vrstvu, ktorou je nadlak/podlak. Necháme nechty vytvrdnúť pod LED baterkou 30 - 60 sekúnd. Výpotok neutierame ale nanesieme naňho farebný gél lak a nechty dáme znova vytvrdnúť na 30 - 60 sekúnd. Farebný gél lak nanášame v jednej alebo dvoch tenších vrstvách, podľa potreby. Záverečnou vrstvou je znovu nadlak/podlak a nechty opäť dáme pod LED baterku na 30 - 60 sekúnd. Po vytvrdnutí z nechtov utrieme lepkavý výpotok pomocou čističa gélu. Na záver nechtovú kožičku natrieme olejčekom a vmasírujeme ho do pokožky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019