Army zelený gél lak 6 ml

NTN
ID3461
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
NTN odtieň č.90. Ako podklad použite nadlak podlak. Pre lepšiu priľnavosť nadlaku podlaku k nechtom, nechty zmatnite, naneste nail prep a primer. Farebný... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

NTN odtieň č.90. Ako podklad použite nadlak podlak. Pre lepšiu priľnavosť nadlaku podlaku k nechtom, nechty zmatnite, naneste nail prep a primer. Farebný gél lak nanášajte v ľ-š tenkých vrstvách. Každú vrstvu gél laku je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Na záver naneste opäť nadlak podlak a po vytvrdnutí utrite výpotok čističom gélu.

Tmavo zelený gél lak

Gél lak army farby nanášajte na nechty spolu s podkladovou vrstvou,nadlakom podlakom. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v lampe. Nadlak podlak použite aj na záver pre vrátenie lesku. Po vytvrdnutí odstráňte výpotok.

army

Reálna farba gél laku

Urobte si trvácne lakovanie pomocou tohto laku, ktorý tvrdne v UV alebo LED lampe. Gél lak je vojenskej zelenej farby, je stredne hustý a dobre sa nanáša. Nanášajte ho v tenkých vrstvách tak, aby nezatekal ku kožtičke. Zatečený lak odstráňte pomarančovým drievkom. Ako podkladovú a vrchnú vrstvu použite nadlak podlak. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v lampe. V 36W UV lampe uschne za 2 minúty a v LED lampe za 30 sekúnd. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavosť pomocou čističa. Gél lak z nechtov odstránite kozmetickým acetónom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017