Biely gél lak na francúzsku manikúru 15 ml

CHARBONNE
ID2463
CHARBONNE
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 10 kusov
Kvalitný BIO LED gélový lak Charbonné na spevnenie nechtov a na trvácne maľovanie nechtov. Snehovobiely, ideálny na francúzsku manikúru. V UV lampe tvrdne... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný BIO LED gélový lak Charbonné na spevnenie nechtov a na trvácne maľovanie nechtov. Snehovobiely, ideálny na francúzsku manikúru. V UV lampe tvrdne 2 minúty v LED lampe 30 sekúnd. Po prebrúsení nechtov naneste na ne primer a naň nadlak podlak, ktorý dáte do UV lampy vytvrdnúť na 2 minúty (LED lampa 30 sekúnd). Utriete výpotok čističom gélu a naneste kamuflážny gél lak. nechajte vytvrdnúť v lampe a tak namaľujte bielu špičku bielym gél lakom. Ten dáte opäť do UV lampy na 2 minúty, alebo do LED lampy na 30 sekúnd. Na záver naneste opäť nadlak podlak, ktorý tvrdne v lampe a utrite výpotok.

Gél lak na nechte

Táto farba je vhodná na francúzsku manikúru. Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách.  Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou, nadlakom podlakom. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť. Po vytvrdnutí očistite výpotok. 

na nechte

Hustota a farba gél laku

Gél lak má snehovo bielu farbu. Je silne pigmentovaný, preto má dobré krytie. Odlišuje sa od obyčajného laku tým, že tvrdne UV aj LED lampa. Gél lak sa neolupuje, nepraská a vydrží 7 až 14 dní. Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Prv je potrebné jemne prebrúsiť prírodne nechty pilníkom a odmastiť ich cleanerom. Potom aplikujeme nadlak podlak, ktorý dáme do UV lampy na 2 minúty. Tak začneme lakovať farebným gél lakom. Najvhodnejšie v dvoch vrstvách. Každú vrstvu dávame do UV lampy. Nakoniec nanesieme opäť nadlak podlak. Kožtičku potrieme výživným olejom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017