Biely metalický gél lak 6 ml

NTN
ID3841
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Biely jemný gél lak odtieň 147, s perleťou. Pred aplikáciou je potrebné nechty zmatniť brúsnym blokom, naniesť nail prep a primer. Tak ako prvú vrstvu... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Biely jemný gél lak odtieň 147, s perleťou. Pred aplikáciou je potrebné nechty zmatniť brúsnym blokom, naniesť nail prep a primer. Tak ako prvú vrstvu natrieť nadlak podlak a nechať v lampe vytvrdnúť 2 minúty. Farebný gél lak nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách. Každá vrstva musí vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Lepkavosť nieje potrebné utierať ak nepotrebujete necht prebrúsiť. Na záver naneste opäť nadlak podlak a dajte do UV lampy na 2 minúty. Gél lak tvrdne aj v LED lampe za 30-60 sekúnd.

Perleťový gél lak na mliečnom tipe

Po nanesení dvoch vrstiev gél lak prekryje podkladovú farbu nechta. Obsahuje jemnú perleť, ktorá nechty pekne rozžiari. Zdobenie na záver zafixujte čírym nadlakom podlakom. Výpotom z tvrdnutia odstráňte čističom.

na tipe

Ako sa gél lak nanáša

Pomocou gél laku môžeme spevniť svoje prírodné nechty. Takto pekne upravené vydržia až niekoľko týždňov. Pred nanášaním si nechty prebrúsime a použijeme primer. Prvou vrstvou je nadlak podlak a ako druhú nanesieme farebnú vrstvu gél laku. Nanášame ho opatrne, aby nezatekal ku kožičke. Pre vrátenie lesku použijeme na záver opäť číry nadlak podlak. Všetky vrstvy musíme nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Po uschnutí odstránime lepkavosť pomocou čističa a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017