Červeno ružový gél lak 6 ml

NTN
ID3184
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak odtieň 189. Vhodný na trvácne lakovanie nechtov. Nechty prebrúste brúsnym blokom, naneste primer a naň gél lak base top. Po vytvrdnutí naneste... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak odtieň 189. Vhodný na trvácne lakovanie nechtov. Nechty prebrúste brúsnym blokom, naneste primer a naň gél lak base top. Po vytvrdnutí naneste farebný gél lak a dajte nechty do UV lampy na 2 minúty. Na záver natrite na nechty base top. Aj túto vrstvu nechajte v UV lampe 2 minúty. Napokon utrite výpotok čističom gélu.

Výrazná farba

Gél lak je červeno ružovej farby. Jeho farba je sýta, ideálna na leto. Nanášajte ho na pripravené nechty v dvoch vrstvách. Každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť. Na záver použite vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku.

vyrazna farba

Gél lak na mliečnom podklade

Táto sýta farba je ideálna na maľovanie alebo zdobenie nechtov v letnom období. Ako podkladovú vrstvu použite nadlak podlak. Gél lak je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal ku kožtičke. Ak sa tak stane, odstráňte ho pomocou pomarančového drievka. Až po očistení kože vložte ruky do UV alebo LED lampy. V 36W UV lampe vytvrdne gél lak za 2 minúty a v LED lampe iba za 30 sekúnd. Pre vrátenie lesku použite na záver číry nadlak podlak. Z nechtov ho odstránite použitím kozmetického acetónu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017