Blog

Červeno ružový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE

ID4538
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 6 kusov
Kvalitný gél lak, ktorý spevní vaše nechty. Odtieň 109. Pri správnej aplikácii toto lakovanie vydrží až 14 dní. Nechty najprv prebrúsime, odmastíme prípravkom... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 27% 0.80 €
Naša cena 2.19 €
Zľava platí do 09.12.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný gél lak, ktorý spevní vaše nechty. Odtieň 109. Pri správnej aplikácii toto lakovanie vydrží až 14 dní. Nechty najprv prebrúsime, odmastíme prípravkom nail prep a nanesieme primer. Tak pokračujeme vrstvou priesvitného nadlaku podlaku, ktorý vložíme do lampy na vytvrdnutie. Netreba sa naľakať ak po 2 minútach je povrch lepkavý. Je to výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Tou už bude farebný gél lak. Túto vrstvu môžeme zopakovať 2 až 3 krát, no vždy nanášame len na tenko. Ani tu lepkavosť neutierame. Na záver nanesieme opäť nadlak podlak a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť cleanerom. Ak máte LED lampu, alebo dual lampu, tak tento gél lak vytvrnde už za 30 až 60 sekúnd.
farba červená, hnedá
výška 7 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 8 ml
štítok BlackFriday

Gél lak po uschnutí

Spevníte si nechty pomocou lakov, ktoré tvrdnú v UV alebo LED lampe. Takéto lakovanie vydrží niekoľko týždňov. Gél lak nanášame v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí v lampe, odstráňte lepkavý povlak pomocou čističa gélu.

Gél lak po uschnutí

Upravené nechty, ktoré vydržia viac ako 14 dní si vieme urobiť aj v pohodlí domova. Budeme potrebovať tento farebný gél lak a nadlak podlak. Pred lakovaním si prírodný necht zmatníme brúsnym blokom. Aplikujeme primer a nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku, ktorú necháme vytvrdnúť v lampe. Doba vytvrdnutia v UV lampe je 2 minúty, v LED a DUAL lampe 30 až 60 sekúnd. Pokračujeme farebným gél lakom v tenkej vrstve, ktorý aplikujeme minimálne dva krát. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť. Takto upravené nechty sa nelámu a sú pevné. Na farebný gél lak aplikujeme vrchný lesk a vložíme opäť do lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020