Červený gél lak 6 ml

NTN
ID3361
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Odtieň č. 35. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale môžete ho použiť aj na gélové nechty ako farebný gél. Nanášajte ho v tenkých vrstvách na prebrúsený... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Odtieň č. 35. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale môžete ho použiť aj na gélové nechty ako farebný gél. Nanášajte ho v tenkých vrstvách na prebrúsený necht s vytvrdnutým nadlakom podlakom. Na záver naneste opäť nadlak podlak. Každú vrstvu gél laku je nutné nechať v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Lepkavý výpotok, ktorý vznikne pri tvrdnutí očistite z poslednej vrstvy čističom gélu.

Farba po uschnutí

Gél lak je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Nanášajte ho spolu s podkladovou vrstvou a nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Aby ste nechtom vrátili lesk, použite nadlak podlak.

farba

Ako sa gél lak nanáša

Tento červený gél lak je sýtej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na nechty sa nanáša ako druhá vrstva. Pred aplikáciou je potrebné nechty prebrúsiť, naniesť primer a nadlak podlak. Farebný gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. V 36 W lampe vytvrdne za 2 minúty a v LED lampe za 30 - 60 sekúnd. Ako konečnú vrstvu použite znovu nadlak podlak, ktorý dodá nechtom lesk. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý výpotok pomocou čističa gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017