Červený glitrový gél lak 6 ml

NTN
ID3850
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Priesvitný gél lak s červenými glitrami. Značka NTN č.124. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev nebude vidno podklad. Gél lak používajte... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný gél lak s červenými glitrami. Značka NTN č.124. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev nebude vidno podklad. Gél lak používajte spolu s nadlakom a podlakom a aplikujte na prebrúsené nechty ošetrené nail prepom a primerom. Výpotok utriete čističom gélu.

Glitrový gél lak po nanesení

Gél lak bol nanesený na mliečny tip v dvoch vrstvách. Glitre prekryli celú plochu nechta. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvch opatrne, aby neztekal ku kožičke. Nechajte vytvrdnú v UV lampe. Výpotok odstráňte čističom gélu. 

po nanesení

Farba a hustota

Ideálny na spevnenie prírodných nechtov a trvácne lakovanie. Je hustý a jednoducho sa nanáša pomocou štetca, ktorý je vo fľaštičke. Na prebrúsené nechty aplikujte primer a použite podkladovú vrstvu, ktorou je nadlak podlak. Farebný gél lak nanášajte v tenkých vrstvách a na záver použite opäť nadlak podlak. Dodá farbe krásny lesk. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť v LED lampe 30 sekúnd. V 36W UV lampe sa doba tvrdnutia predĺži na 2 minúty. Po uschnutí čističom a buničinou odstráňte lepkavý výpotok. Pri správnej aplikácii vydrží takéto lakovanie približne 7 až 14 dní.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017