Červený LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3251
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Veľmi obľúbený červený gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň 52. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 7% 0.20
Naša cena 2.79
Zľava platí do 24.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľmi obľúbený červený gél lak na trvácne lakovanie nechtov. Odtieň 52. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe vytvrdnúť 2 minúty. Ak máte LED lampu, aj v nej gél lak vytvrdne, a to už za 30 sekúnd. Pred nanesením farebnej vrstvy je však potrebné nechty zmatniť a naniesť na ne nadlak podlak (base top). Potom farebná vrstva a na záver opäť nadlak podlak, pre lesk nechtov. Lepkavosť utrite čističom gélu.

Farba v dvoch vrstvách

Gél lak nanášajte na prebrúsené nechty v dvoch vrstvách. Je potrebné ho používať spolu s nadlakom podlakom. Ten slúži ako podkladová vrstva a zároveň aj vrchná. Vďaka nemu vrátite farbe lesk. Výpotok odstráňte čističom. 

farba

Reálna farba LED gélu

Na rýchle upravenie a spevnenie prírodných nechtov je ideálne lakovanie gél lakom. Nechty sú pevnejšie, odolnejšie a nelámu sa. LED gél lak má pestrú červenú farbu. Prv nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku a potom môžme pokračovať v lakovaní farebného gél laku. Nanesieme minimálne dve vrstvy. Podľa potreby môžme vrstvy opakovať. Za každým nechávame nechty vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Na koniec lakovania je potrebné nechty zafixovať vrchným leskom.

O tovare

farba červená
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018