Farebný glitrový gél lak 6 ml

NTN
ID3851
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Číry gél lak s farebnými trblietkami. Značka NTN č. 169. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev prekryje podklad. Používajte ho spolu s nadlakom... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry gél lak s farebnými trblietkami. Značka NTN č. 169. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev prekryje podklad. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom na prebrúsené nechty s aplikovaným nail prepom a primerom. Gél laky tvrdnú v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý odstránite čističom gélu.

Glitre v gél laku

Gél lak je s farebnými glitrami, preto je jeho konzistencia hustejšia. Dobre sa s ním pracuje a pri práci nezateká. Nanášajte ho v dvoch vrstvách na prebrúsené nechty spolu s podkladovou vrstvou, nadlakom podlakom. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v lampe. Nadlak podlak použite aj na záver pre vrátenie lesku.

glitre

Hustota gél laku

Číry gél lak s farebnými trblietkami, ktoré sa krásne lesknú na slnku. Je hustý a má dobrú kryciu schopnosť. Po nanesení dvoch vrstiev prekryje podklad. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom, ktorý je podkladová a zároveň aj konečná vrstva pre vrátenie lesku. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty a v LED lampe iba za 30 sekúnd. Po uschnutí je nutné z nechtov očistiť lepkavosť. Urobiť tak môžete čističom gélu. Použitím gél lakov môžete spevniť svoje prírodné nechty a navyše ich budete mať krásne upravené 7 až 14 dní.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017