Blog

Fialovo modrý cat eye gél lak 5 ml

LONEL

ID5357
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Cat eye gél lak, ktorým pomocou magnetu vytvoríme pekné a netradičné zdobenie. Obsahuje drobné kovové časti, ktoré sú magnetom pritiahnuté na povrch. Podľa... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Cat eye gél lak, ktorým pomocou magnetu vytvoríme pekné a netradičné zdobenie. Obsahuje drobné kovové časti, ktoré sú magnetom pritiahnuté na povrch. Podľa typu magnetu vytvoríme rôzne vzory. Pred samotným zdobením, je potrebné nechty prebrúsiť, odmastiť a naniesť primer. Tak nasleduje tenká vrstva nadlaku podlaku a po jeho vytvrdnutí pristúpime k naneseniu cat eye gél laku. Ešte pred vložením do lampy, dáme tesne nad necht magnet. Vo chvíli, keď zbadáme vzor, vložíme necht do lampy. Môžeme použiť UV, LED alebo dual lampu. Vytvrdnutý gél lak ostáva lepkavý aby dobre viazal s ďalšou vrstvou, ktorou bude záverečný nadlak podlak.
štítok Novinka
farba ružová, fialová
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm

Farba laku

Magnetický lak cat eye má ružovú farbu a kovové častice, ktoré sú fialovej farby. Tie vyniknú priložením magnetu a vytvoria na nechte vzor. Gél lak sa aplikuje na necht rovnako ako iné gél laky. Ak chceme vytvoriť magnetom vzor na nechte, urobíme tak ešte pred vytvrdnutím. Gél lak vytvrdne v akéjkoľvek UV, LED alebo Dual lampe. Nalakované nechty na záver prelakujeme UV leskom alebo finishom.  

Magnetický gél lak, ktorý obsahuje ružovo fialové kovové častice. Tie priložením magnetu vystúpia do popredia, a tak vytvoria zaujímavý vzor. Pred lakovaním zmatníme prírodné nechty brúsnym blokom a nanesieme prípravky ako je nail prep a primer. Na celý povrch nechta nanesieme nadlak podlak a necháme polymerizovať, Pokračujeme farebným gél lakom, ktorý aplikujeme na celý povrch nechta. Aby sme vytvorili vzor, priložíme magnet ešte pred vytvrdnutím. Magnetický gél lak vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Na záver nechty prelakujeme finishom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020