Fialový gél lak 6 ml

NTN
ID3331
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Fialový gél lak NTN odtieň č. s415. Gél lak aplikujte na zmatnené nechty, na ktoré ste natreli nail prep, primer a base top gél lak. Farebný gél lak nanášajte... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Fialový gél lak NTN odtieň č. s415. Gél lak aplikujte na zmatnené nechty, na ktoré ste natreli nail prep, primer a base top gél lak. Farebný gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách a každú vrstvu nechajte v UV lampe 2 minúty. Výpotok neutierajte a naneste opäť base top. Po vytvrdnnutí utrite výpotok čističom gélu. Gél lak tvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd.

Sýta farba gél laku

Farba gél laku je ideálna na leto. Gél lak môžete nanášať na celú plochu nechta v dvoch vrstvách alebo ho využiť iba na zdobenie. Ako podklad použite nadlak podlak. Po vytvrdnutí odstráňte výpotok čističom gélu.

syta farba

Farba gél laku po vytvrdnutí

Gél lak je sýtej fialovej farby. Tento odtieň fialovej je ideálny hlavne na letné obdobie. Nechty krásne rozžiari. Gél lak sa nanáša na upravené nechty s podkladovou vrstvou. Ako podklad použite číry nadlak podlak, ktorý necháte vytvrdnúť v UV lampe. Nanášajte ich v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatiekli ku kožtičke. Ak sa tak stane, odstráňte ho, a až tak dajte vytvrdnúť. Záverečnou vrstvou je opäť nadlak podlak. Po uschnutí z neho odstráňte lepkavosť čističom gélu. Gél laky vytvrdnú aj v LED lampe a to za 30 až 60 sekúnd.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017