Fialový glitrový gél lak 6 ml

NTN
ID3849
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Číry gél lak NTN č. 126., s drobnými fialovými glitrami. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev prekryje podklad. Používajte ho spolu s nadlakom... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Číry gél lak NTN č. 126., s drobnými fialovými glitrami. Glitrov je v gél laku veľa a po nanesení 2-3 vrstiev prekryje podklad. Používajte ho spolu s nadlakom a podlakom, ktorý slúži ako podkladová a potom aj ako záverečná vrstva pre lesk nechtov. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Lepkavý výpotok, ktorý vzniká pri tvrdnutí gél lakov odstránite čističom gélu.

Glitrový lak po vytvrdnutí

Po vytvrdnutí je gél lak sýtej fialovej farby. Nanášajte ho opatrne, aby na nechte nevznikli hrudky. Aplikujte ho v dvoch tenkých vrstvách. Glitre prekryjú celú podkladovú vrstvu nechta. Na záver použite číry nadlak podlak.

po vytvrdnuti

 

Nanášanie glitrového gél laku na mliečny podklad

Tento glitrový gél lak je hustý, jednoducho sa nanáša a má dobrú kryciu schopnosť. Použitím dvoch vrstiev prekryjete podkladovú farbu nechta. Je výraznej fialovej farby, vhodný aj na zdobenie. Na prebrúsené nechty aplikujte nail prep, primer a naneste podklad. Ako druhú vrstvu použite tento farebný gél lak. Na záver je nutné použiť číry nadlak podlak, vďaka ktorému vrátite farbe lesk. Každú vrstvu je potrebné nechať poriadne vytvrdnúť, buď v LED lampe alebo v UV lampe. V LED lampe je doba tvrdnutia iba 30 sekúnd, zatiaľ čo v 36W UV lampe musíte ruky podržať dlhšie, a to 2 minúty. Lepkavosť odstránite čističom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017