Hnedý gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3476
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Gél lak bez perlete. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale aj na gélové nechty. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty, no ak máte LED lampu tak v nej vytvrdne... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak bez perlete. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov, ale aj na gélové nechty. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty, no ak máte LED lampu tak v nej vytvrdne za 30 sekúnd. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý utriete čističom gélu. Ako podklad a vrchnú vrstvu použite nadlak podlak.

Farba gél laku

Farba gél laku je tmavšia hnedá. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Ako podklad použite nadlak podlak. Ten zároveň použite aj ako vrchnú vrstvu. Každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť v UV lampe.

farba

Krytie hnedého gél laku

Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Gél lak má dlhú životnosť, neolupuje sa a nepraská. Vydrží 7 až 14 dní. Pred nanesením je potrebné necht jemne prebrúsiť pilníkom, odmastiť cleanerom a potrieť primerom. Potom pokračujeme nanesením nadlaku podlaku, ktorý dáme vytvrdúť do UV lampy na 2 minúty. Následne nanášame farebný gél lak v dvoch vrstvách. Nanášame ho opatrne a precízne, aby nezatiekol. Ako poslednú vrstvu aplikujeme nadlak podlak, čím celé lakovanie zafixujeme.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017