Jasný ružový LED gél lak 6 ml

NTN
ID3232
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Jemne neonový ružový gél lak odtieň č.81, na trvácne lakovanie prirodzených nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe a to už za... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jemne neonový ružový gél lak odtieň č.81, na trvácne lakovanie prirodzených nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Pred nanesením je vhodné nechty zmatniť brúsnym blokom a naniesť nail prep aj primer. Ďalšiu vrstvu tvorí priesvitný gél lak base top, ktorý sa používa aj na záver pre lesk nechtov. Pri tvrdnutí gél lakov sa na ich povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorú je potrebné na záver odstrániť čističom gélu. Gél lak odstránite z nechtov pomocou odstraňovača gél laku a hliníkovej fólie s hubkou. Zdrsnené a zabalené nechty je však potrebné vložiť do UV lampy na 5-7 minút.

Výrazná farba gél laku

Jasný ružový gél lak je ideálny na letnú dovolenku. Nanášajte ho v dvoch vrstvách spolu s nadlakom podlakom.  Ten slúži ako podkladová a zároveň vrchná vrstva pre vrátenie lesku. Výpotok po vytvrdnutí odstráňte čističom. 

vyrazna farba

Konzistencia a farba gél laku

Sýty ružový NTN gél lak, ktorý uschne v UV lampe. Vhodný na dlhodobú úpravu nechtov. Je strednej hustoty a jednoducho sa s ním pracuje. Farba je ideálna hlavne pre letné obdobie. Na prebrúsené nechty aplikujte nail prep a primer. Prvou vrstvou je číry nadlak podlak, ktorý tvrdne v lampe. Po uschnutí naneste farebnú vrstvu gél laku a vložte ruky do 36W UV lampy na 2 minúty. Gél lak môžete dať uschnúť aj do LED lampy. Doba tvdnutia sa tak skráti na 30 sekúnd. Na záver znovu použite nadlak podlak pre vrátenie lesku. Lepkavosť odstránite pomocou čističa a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017