Kamuflážny gél lak Charbonné 15 ml

CHARBONNE
ID2464
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 9 kusov
Kvalitný BIO LED gélový lak na francúzsku manikúru. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no v LED lampe vytvrdne za 30 sekúnd. Vhodný na prírodné nechty ale aj... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný BIO LED gélový lak na francúzsku manikúru. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, no v LED lampe vytvrdne za 30 sekúnd. Vhodný na prírodné nechty ale aj na gélové. Nieje určený na predlžovanie nechtov na šablónku. Najprv si nechty jemne prebrúste brúsnym blokom a odstráňte prach z nechtov. Naneste primer, ktorý slúži na lepšie priľnutie materiálu a naň tenkú vrstvu nadlaku podlaku. Nechajte v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Lepkavosť očistite čističom gélu. Kamuflážnym gél lakom upravte lôžko a nechajte zatvrdnúť v lampe. Tak bielym gél lakom natrite špičku a opäť do lampy. Lepkavosť utrite čističom gélu a naneste nadlak podlak, ktorý vytvrdne v lampe.

Farba

Kamuflážny gél lak je svetlo hnedej až oranžovej farby. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Nanášajte ho v dvoch vrstvách a používajte ho spolu s nadlakom podlakom. Po vytvrdnutí očistite lepkavý výpotok.

farba

Ako lak na nechte vyzerá

Je vhodný do UV a LED lampy. Je to náhrada klasického laku. Jeho výhodou je, že vydrží veľmi dlho cca 7 až 14 dní. Lak sa neolupuje a nepraská. UV gél lak je riedkej konzistencie preto sa nanáša veľmi ľahko a jednoducho. Práca s ním je veľmi rýchla. Je silne pigmentovaný. Nanášame ho na prírodný necht, ale kľudne ho môžme aplikovať aj na modeláž. Necht je potrebné si prv jemne prebrúsiť a odmastiť cleanerom. Potom aplikujeme primer. Ako prvú vrstvu nanesieme nadlak podlak a dáme do UV lampy na 2 minúty. Tak začneme nanášať farebný gél lak. Nanášame ho v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme vytvrdnúť do UV lampy na 2 minútý. Nakoniec gél zafixujeme opäť nadlakom podlakom a odstránime vzniknutý výpotok cleanerom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017