Kapučínový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID4536
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak na spevnenie nechtov odtieň číslo 07. Je nutné používať ho spolu s podkladom. Najprv nechty prebrúste brúsnym blokom. Viac mastiace sa nechty odmastite... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak na spevnenie nechtov odtieň číslo 07. Je nutné používať ho spolu s podkladom. Najprv nechty prebrúste brúsnym blokom. Viac mastiace sa nechty odmastite nail prepom a naneste primer. Tak nasleduje nadlak podlak, ktorý už je potrebné vložiť do lampy na vytvrdnutie. Nanášajte ho v tenkej vrstve tak, aby nezatiekol ku kožičke a aby vrstva bola rovnomerná. Po vytvrdnutí prichádza na rad farebný gél lak. ten naneste tiež v tenkej vrstve a dajte do lampy vytvrdnúť. Vrstvu môžete pokojne zopakovať 2 až 3 krát, podľa potreby. Každá z nanesených vrstiev musí tvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Lepkavý povlak z nechtov neutierame. Vytvára väzbu s ďalšími vrstvami. Na záver nanesieme poslednú tenkú vrstvu nadlaku podlaku a utrieme lepkavý povlak cleanerom.

Vytvrdnutý gél lak

Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách, pričom každú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou, nadlakom podlakom.

Vytvrdnutý gél lak

Farebný gél lak je určený na spevnenie prírodných nechtov. Kľudne ho môžeme aplikovať aj na hotovú akrylovú alebo gélovú modeláž. Pred nanesením gél laku si prírodný necht zmatníme a očistíme od prachu. Aplikujeme primer, ktorý necháme vstrebať. V tenkej vrstve nanesieme nadlak podlak a vložíme do UV lampy na vtvrdnutie. Pokračujme farebným gél lakom. Je dôležité, aby vrstvy boli tenké. Za každým necháme vrstvu vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Je dobre pigmentovaný. Na necht ho postačí aplikovať v dvoch vrstvách. Na záver opäť nanesieme nadlak podlak alebo vrchný lesk.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017