Kráľovský modrý gél lak 6 ml

NTN
ID3335
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Tmavomodrý gél lak odtieň č. 178. Vhodný na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom base top.Každú vrstvu gél laku... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavomodrý gél lak odtieň č. 178. Vhodný na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom base top.Každú vrstvu gél laku je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Výpotok utierajte až zo záverečnej vrstvy pomocou čističa gélu.

Modrý gél lak na mliečnom podklade

Gél lak je nanesený na  mliečny tip v dvoch vrstách. Má dobrú kryciu schopnosť. Nanášame ho tak, aby nezatekal. Zatečený gél lak odstránime pomarančovým drievkoma až tak vložíme ruky do UV lampy.  Ako podkladovú a záverečnú vrstvu použijeme nadlak podlak.

na mliecnom podklade

 

Gél lak po nanesení dvoch vrstiev

Trvácne lakovanie vďaka tomuto gél laku. Po vytvrdnutí ostáva na nechtoch krásna sýta modrá farba. Je stredne hustý. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Ako podklad použite nadlak podlak, ktorý je zároveň aj konečnou vrchnou vrstvou. Nechty nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Gél laky nanášajte tak, aby nezatekali. Ak sa tak stane, kožtičku očistite a až tak vložte ruky do UV lampy. Lepkavý povlak po vytvrdnutí odstránite pomocou čističa. Takéto lakovanie vydrží aj niekoľko týždňov.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018