Krvavo červený gél lak 6 ml

NTN
ID3329
NTN
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Sýty červený gél lak odtieň 118. Na zmatnené nechty naneste nail prep a primer. Natrite nadlak podlak a po jeho zatvrdnutí v lampe aplikujte farebný gél... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 17% 0.50
Naša cena 2.49
Zľava platí do 25.02.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty červený gél lak odtieň 118. Na zmatnené nechty naneste nail prep a primer. Natrite nadlak podlak a po jeho zatvrdnutí v lampe aplikujte farebný gél lak. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe a to už za 30 sekúnd. Po vytvrdnutí vytvára výpotok, ktorý neutierame ale opäť nanesieme nadlka podlak. Výpotok utrieme až celkom na záver. Gél lak NTN odstránite z nechtov tak, že narušíte vrchnú vrstvu pilníkom, priložíte tampón s kozmetickým acetónom a zabalíte do hliníkovej fólie. Takto zabalené nechty vložíte na 5-7 minút do UV lampy. Zvyšky gél laku dočistíte pomarančovým drievkom.

akciaHALLOWEEN

Výrazná farba

Gél lak výraznej červenej farby. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou tak, aby nezatekal. Zatečený gél lak z kože odstráňte a nechajte uschnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí použite nadlak podlak, ktorý vráti nechtom lesk.

farba

Skutočná farba gél laku

Gél lak je po vytvrdnutí výraznej červenej farby. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nechty si prebrúste, naneste na ne nail prep, primer, nadlak podlak, a tak môžete nanášať farebnú vrstvu. Všetky vrstvy gél laku je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. V 36W lampe vytvrdne za 2 minúty. Uschne tiež v LED lampe a to iba za 30 až 60 sekúnd. Aby ste nechtom vrátili lesk, použite na záver opäť nadlak podlak. Gél lak odstránite pomocou kozmentického acetónu.

O tovare

farba červená
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018