Krvavý červený gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3482
CHARBONNE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Kvalitný gél lak na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podkladová vrstva a potom aj ako záverečná... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný gél lak na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom, ktorý slúži ako podkladová vrstva a potom aj ako záverečná vrstva pre lesk nechtov. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Výpotok odstránite čističom gélu.

Červený gél lak

Gél lak je stredne hustý a dobre sa nanáša. Je sýtej červenej farby. Nanášajte ho na nechty spolu s nadlakom podlakom. Ten slúži ako podkladová  zároveň vrchná vrstva. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v 36W lampe 2 minúty a v LED lampe 30 sekúnd.

farba

Farba gél laku

Je to náhrada klasického laku. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov bez hlbokých zásahov. Gél lak sa neolupuje a nepraská. Vydrží 7 až 14 dní. Má sýtu krvavo červenú farbu a je riedkej konzistencie. Je silne pigmentovaný. Nanáša sa na prírodné nechty, ktoré si jemne prebrusíme. Odmastíme ich cleanerom a potrieme primerom. Na takto pripravené nechty aplikujeme prv nadlak podlak a necháme vytvrdúť v UV lampy na 2 minúty. Potom nanášame farebný gél v dvoch vrstvách. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami nezotierame. Ako poslednú vrstvu nanesieme nadlak podlak alebo vrchný lesk. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018