Latté gél lak 6 ml

NTN
ID3183
NTN
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak NTN odtieň 69. Vhodný na spevnenie, alebo trvácne lakovanie nechtov. Pred nanesením necht zmatnite blokom, naneste primer a gél lak base top, ktorý... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak NTN odtieň 69. Vhodný na spevnenie, alebo trvácne lakovanie nechtov. Pred nanesením necht zmatnite blokom, naneste primer a gél lak base top, ktorý necháte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Lepkavosť neutierajte a aplikujte farebný gél lak, ktorý tiež necháte vytvrdnúť 2 minúty v lampe. Na záver pretrite nechty opäť gél lakom base top a po vytvrdnutí utrite lepkavosť čističom gélu. V prípade odstránenia gél laku z nechtov je potrebné použiť kozmetický acetón, hliníkovú fóliu s hubkou a zabalené nechty vložiť do UV lampy na 5-7 minút.

Dve vrstvy gél laku po vytvrdnutí

Nenápadný gél lak, pomocou ktorého spevníte svoje prírodné nechty. Naneste ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách. Gél lak používajte spolu s nadlakom podlakom. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavý povlak.

po uschnuti

Hustota gél laku

Gél lak je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Môžete ho však nanášať aj na gélové nechty. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Jeho farba je orieškovo bledo hnedá. Nanášajte ho spolu s podkladovou vrstvou, nadlakom podlakom. Ten zároveň použijete aj na záver pre vrátenie lesku. Gél laky nanášajte v tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Po uschnutí odstráňte lepkavý výpotok pomocou čističa gélu a buničiny.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017