LED čierny gél lak 6 ml

NTN
ID3182
NTN
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak na spevnenie prírodných nechtov a na trvácne lakovanie. Odtieň 52. Nechty zmatnite brúsnym blokom a naneste primer. Tak v tenkej vrstve aplikujte... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak na spevnenie prírodných nechtov a na trvácne lakovanie. Odtieň 52. Nechty zmatnite brúsnym blokom a naneste primer. Tak v tenkej vrstve aplikujte base top a dajte do lampy na 2 minúty. Po vytvrdnutí naneste farebný gél lak a opäť nechajte v UV lampe 2 minúty. Tento gél lak tvrdne aj v LED lampe za 30 sekúnd. Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Na záver použite opäť base top a po vytvrdnutí utrite lepkavý výpotok čističom gélu. Z nechtov ho odstránite zabalením prstov do hliníkovej fólie s tampónom, ktorý je napustený kozmetickým acetónom. Takto zabalené prsty môžete vložiť ešte na 5-7 minút do UV lampy.

akciaHALLOWEEN

Gél lak nanesený na nechte

Na nechty ho nanesieme v dvoch vrstvách.  Nesmieme však zabudnúť na podkladovú vrstvu, nadlak podlak. Ten zároveň použijeme aj ako konečnú vrstvu pre vrátenie lesku. Gél lak nanášame tak, aby nezatekal. Ak zatečie, kožu očistime a až tak nechame vytvrdnúť v lampe.

nanechte

Práca s týmto gél lakom

Led gél lak čiernej farby môžeme nanášať na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášame ho na prebrúsené nechty ako druhú vrstvu. Prvou vrstvou je číry nadlak podlak, ktorý používame tiež ako záverečnú vrstvu pre vrátenie lesku. Gél laky vytvrdnú v UV alebo LED lampe. V 36W UV lampe uschnú za 2 minúty, zatiaľ čo pod LED svetlom je doba tvrdnutia kratšia, a to iba 30 sekúnd. Lepkavosť, ktorá sa nám na povrchu nechtov vytvorila, odstránime čističom gélu.Takto upravené nechty vydržia aj niekoľko týždňov.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017