LED marhuľový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3157
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak na trvácne lakovanie a spevnenie prírodných nechtov. Odtieň 004. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Pred nanesením... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 7% 0.20
Naša cena 2.79
Zľava platí do 24.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak na trvácne lakovanie a spevnenie prírodných nechtov. Odtieň 004. V UV lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne i v LED lampe za 30 sekúnd. Pred nanesením farebného gél laku je potrebné necht zmatniť brúsnym blokom, naniesť primer a tak ako podklad nadlak podlak, ktorý vytvrdne v UV lampe za 2 minúty. Potom naneste farebný gél lak v dvoch tenkých vrstvách. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Na záver naneste opäť nadlak podlak, ktorý po utretí výpotku zanechá na nechtoch lesk. Lepkavý výpotok utierajte až na záver čističom gélu.

Farba po uschnutí

Gél lak je jemnej oranžovej farby. Na nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Je potrebné ho používať spolu s podkladovou vrstvou. Nadlak podlak zároveň použite aj ako konečnú vrstvu pre vrátenie lesku.

farba

Hustota LED gél laku

LED gél lak má rovnakú hustotu ako klasický lak, preto jeho nanesenie zvládne aj začiatočník. Je dobre pigmentovaný s jemne oranžovou farbou. Aplikujeme ho na necht spolu s nadlakom podlakom. Prv si pripravíme prírodné nechty tak, že ich zmatníme, odmastíme a nanesieme primer Potom aplikujeme nadlak podlak, ktorý dáme vytvrdnúť do UV alebo LED lampy. Teraz môžme začať s nanesením farebného gél laku. Je potrebné aplikovať aspoň dve vrstvy. Medzi vrstvami vzniknutý výpotok nezotierame. Ako poslednú vrstvu nanesieme nadlak podlak.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018