LED svetlo ružový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3250
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak Rock it 011. Nanášajte na prebrúsený necht s vytvrdnutou tenkou vrstvou gél laku s názvom base top. Farebný gél lak nanášajte v dvoch až troch... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 3% 0.10
Naša cena 2.89
Zľava platí do 12.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak Rock it 011. Nanášajte na prebrúsený necht s vytvrdnutou tenkou vrstvou gél laku s názvom base top. Farebný gél lak nanášajte v dvoch až troch tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Gél lak vytvrdne aj v LED lampe za 30 sekúnd. Na záver aplikujte opäť base top a utrite lepkavý výpotok.

Skutočná farba

Gél lakom spevníte svoje prírodné nechty. Je potrebné ho používať s podkladovou a vrchnou vrstvou, nadlakom podlakom. Nanášajte ho v dvoch vrstvách tak aby nezatekal. Ak zatečie, odstráňte ho z kožičky a až tak vložte ruky do UV lampy.

skutocna farba

Ako postupovať pri lakovaní LED gél laku

Gél lak je ideálny na spevnenie prírodného nechtu. Vydrží na nechtoch 7 až 17 dní bez olupovania a praskania. Pri lakovaní postupujeme tak, že prv si prírodné nechty jemne prebrúsime, odmastíme a aplikujeme primer. Potom nanesieme nadlak podlak, ktorý je potrebné nechať vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Keď máme základ, môžme začať s lakovaním farebného gél laku. Aplikujeme minimálne dve vrstvy, ktoré necháme vytvrdnúť v lampe. Na záver lakovanie zafixujeme leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017