Malinovo ružový gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3481
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Červeno ružový gél lak na trvácne lakovanie nechtov a na spevnenie prírodných nechtov. Ako podklad použite priesvitný nadlak podlak, ktorý použijete aj... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Červeno ružový gél lak na trvácne lakovanie nechtov a na spevnenie prírodných nechtov. Ako podklad použite priesvitný nadlak podlak, ktorý použijete aj ako záverečnú lesklú vrstvu. Každá vrstva gél laku musí vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Výpotok odstránite čističom gélu.

Sýta farba gél laku

Malinový gél lak je krásnej sýtej farby. Je stredne hustý a dobre sa nanáša. Na nechty ho naneste spolu s nadlakom podlakom. Ten slúži ako podkladová a zároveň vrchná vrstva. Gél lak z nechtov odstránite kozmetickým acetónom. 

farba

Nanášanie tohto gélu.

Gél lak má krásnu ružovo malinovú farbu. Je silne pigmentovaný, riedkej konzistencie. Aplikujeme ho na prírodné nechty, ale kľudne ho môžme naniesť aj na modeláž. Ideálny na spevnenie nechtov bez hlbokého zásahu. Pred aplikáciou je potrebné nechty jemne prebrúsiť, odmastiť cleanerom a naniesť primer. Ako prvú vrstvu nanesieme nadlak podlak ktorý dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Ak máme 9W UV lampu, doba tvrdnutia je až 5 minút. Gél lak tvrdne aj v LED lampe. Potom môžme naniesť farebný gél lak, najvhodnejšie v dvoch vrstvách. Každú vrstvu dávame do UV lampy vytvrdnúť. Celé lakovanie fixujeme nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018