Modro zelený LED gél lak 15 ml

A.T.A PROFESSIONAL
ID2849
A.T.A PROFESSIONAL
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Odtieň aqua blue. Vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Nechty najprv zmatnite pilníkom, naneste primer a vrstvu nadlaku podlaku. Po vytvrdnutí naneste 2 tenšie vrstvy farebného gél laku. Keď v lampe zatvrdnú tak naneste poslednú vrstvu nadlaku podlaku pre lesk nechtov. Každá vrstva tvrdne v UV lampe 2 minúty. Gél laky tvrdnú i v LED lampe za 30 sekúnd. Pri tvrdnutí sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý na záver utrite čističom gélu.

Dve vrstvy gél laku

Na upravené nechty naneste dve vrstvy gél laku. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou, nadlakom podlakom. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne uschnúť a po vytvrdnutí odstráňte výpotok.

dve vrstvy

Výhody LED gél laku

Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov. Jeho výhoda je že vydrží 7 až 14 dní. Nechty sú pevné, odolné, nelámu sa a nepraskajú. Gél lak nanesieme na prírodné nechty, ktoré sú vopred prebrúsené a odmastené. Tak pokračujeme v nanesení nadlaku podlaku, ktorý vytvrdne v UV alebo LED lampe. Potom nanesieme modro zelený gél lak. Je dobre pigmentovaný, preto nám postačí naniesť gél lak v dvoch vrstvách. Na záver opäť nanesieme nadlak podlak. Nechty sú hotové.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017