Blog

Modrý cat eye gél lak 5 ml


ID5356
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tmavo modrý magnetický gél lak. Použite ho na prebrúsené odmastené nechty, na ktoré ste aplikovali primer a nadlak podlak. Po nanesení cat eye gél laku, priložte nad neho magnet. Vo chvíli keď sa objaví vzor, vložte necht do UV lampy. Tam ho nechajte 2 minúty. Na záver použite nadlak podlak. Tento gél lak vytvrdne aj v dual alebo LED lampe a to už za 30 až 60 sekúnd. Na povrchu ostáva lepkavý, aby dobre naviazal so záverečnou vrstvou.
farba modrá
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak na nechte

Magnetický gél lak nanášame na vopred upravené nechty minimálne v dvoch vrstvách. Každú nanesenú vrstvu necháme vytvrdnúť v UV, LED alebo Dual lampe. Aby sme vytvorili vzor, priložíme nad necht magnet a chvíľku počkáme. Magnet použijeme ešte pred vytvrdnutím laku. Na záver gél lak zafixujeme finishom alebo UV leskom. 

Gél lak na nechty modrej farby s kovovými časticami. Gél lak môžeme aplikovať ako na prírodné nechty, tak aj na nechty vymodelované gélom alebo akrylom. Na vopred pripravený a jemne prebrúsený necht nanesieme nadlak podlak a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy nanesieme modrý gél lak a priložíme magnet na vytvorenie vzoru. Hotový necht necháme opäť polymerizovať. Nechty prelakujeme na záver finishom alebo leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021