Modrý gél lak s glitrami 6 ml

NTN
ID3846
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Tmavší modrý gél lak v odtieni s č.172, s jemnými glitrami, ktoré sa v svetle zablysnú.Nenápadne to oživí nechty. Pred použitím nechty prebrúste a naneste... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavší modrý gél lak v odtieni s č.172, s jemnými glitrami, ktoré sa v svetle zablysnú.Nenápadne to oživí nechty. Pred použitím nechty prebrúste a naneste nail prep a primer. Tento gél lak sa používa spolu s nadlakom a podlakom, ktorý tvrdne v UV lampe. Farebný gél lak nanášajte v 2-3 tenkých vrstvách a nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30-60 sekúnd. Lepkavý výpotok nie je nutné utierať, ak nepotrebujete nechty prebrúsiť. Na záver naneste opäť nadlak podlak a po vytvrdnutí utrite výpotok čističom gélu.

Gél lak po vytvrdnutí

V gél laku sú jemne trblietky a táto farba vyzerá na nechtoch zaujímavo. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Gél lak používajte spolu s nadlakom podlakom. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd.

gel lak po vytvrdnuti

Reálna farba gél laku po vytvrdnutí

Vhodný na spevnenie prírodných nechtov ale aj maľovanie a zdobenie gélových. Výrazná modrá farba je oživená malými glitrami, ktoré sa na slnku krásne ligocú. Gél lak je stredne hustý. Na prebrúsené nechty použite nail prep, primer a podkladovú vrstvu, nadlak podlak. Ako druhú nanášajte farebnú vrstvu a na záver opäť použite nadlak podlak, ktorý dodá nechtom lesk. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd. Po vytvrdnutí utrite lepkavosť čističom gélu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017