Neonovo lososový LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3252
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Jasný ružovo oranžový gél lak, odtieň 58. Vhodný na spevnenie nechtov, ale aj ako farebná vrstva na gélové, alebo akrylové nechty.Pri spevňovaní a lakovaní... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný ružovo oranžový gél lak, odtieň 58. Vhodný na spevnenie nechtov, ale aj ako farebná vrstva na gélové, alebo akrylové nechty.Pri spevňovaní a lakovaní gél lakom, je nutné nechty zmatniť, naniesť primer a tak base top gél lak. Po vytvrdnutí tejto vrstvy naneste na nechty farebný gél lak v 2-3 vrstvách. Na záver naneste opäť base top a výpotok z vytvrdnutého gél laku utrite čističom gélu.

Farba gél laku po vytvrdnutí

Gél lak má krásnu jemne neónovú farbu. Je to ideálna farba na letné obdobie. Gél lak môžete naniesť na celú plochu nechta alebo ho využiť iba na zdobenie. Ako podklad a vrchnú vrstvu použite nadlak podlak. Výpotok odstráňte čističom gélu.

po uschnuti

Reálna farba LED gél laku

Vďaka LED gél laku môžte mať nechty spevnené a upravené veľmi rýchlo. Gél lak tvrdne v UV lampe 2 minúty a v LED lampe 30 sekúnd. Lakovanie vydrží 7 až 14 dní bez olupovania a praskania. Nechty sú odolnejšie a nelámu sa. Na vopred pripravené nechty prv nanesieme nadlak podlak a potom začneme lakovať farebným gél lakom. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV, LED lampe. Nakoniec fixujeme vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017